Kolekce luxusních šperků Graff Diamonds pro podzim 2015

Londýnská společnost Graff Diamonds právě spustila novou reklamní kampaň s krásnou Emily DiDonato, aby představila nové kousky z kolekce Graff Diamonds The Elements pro podzim 2015. Čtyři zveřejněné fotografie, tematicky zachycují elementy, živly, našeho života. Emily DiDonato je „ověšena“ vzácnými diamanty, rubíny a smaragdy.

Žluté diamanty – specialita zlatnictví Graff Diamonds, byly vybrány, aby reprezentovali elegantní prvek: Vzduch. The Gemmini Yellows – pár nádherných žlutých diamantů o váze 55,74 a 51,29 karátu je doplněn řadou drobných luxusních briliantů o celkové váze 6,91 karátu. Samotná váha veškerých drahokamů tak činí neuvěřitelných 113.94 karátu. K náušnicím se samozřejmě skvěle hodí luxusní prsten se žlutým diamantem o váze 90,14 karátu a celkové váze 92,31 karátu také díky jemným doplňujícím briliantům.

žluté diamanty Graff Diamonds

Dalším prvkem této nádherné kolekce luxusních šperků je Země. Vzácné Kolumbijské smaragdy, které jsou mezi klenotníky ceněny jako nejlepší, vytváří v této sadě šperků, spolu s diamanty nerozlučný celek. Luxusní náhrdelník je osázen 12 Kolumbijskými smaragdy o celkové váze 104,89 karátu a doplněn diamanty o váze 41,28 karátu. Podívaná na náhrdelník je to úchvatná a rozhodně zaslouží další doplňky ze stejné řady. Smaragdový prsten s diamanty, nádherné hranaté náušnice se smaragdy a diamanty nebo luxusní náramek na ruku. Pokud zakoupíte celou tuto „smaragdovou“ kolekci, získáte Kolumbijské smaragdy o celkové váze 181,87 karátu a přes 87,62 karátu diamantů. Jak by řekl jeden český, kdysi populární politik – „Pánové a dámy, nechci se vás dotknout, kdo z Vás to má?“.

smaragdový náhrdelník Graff Diamonds

Další živel fascinuje lidi po mnoho staletí a jako v případě ohně, i on dokáže být dobrý sluha ale zlý pán. Tímto prvkem je: Voda. Tady bylo rozhodování společnosti Graff Diamonds jasné, průzračně čistým drahokamem není nic jiného než diamant, respektive briliant. Celá kolekce, náhrdelník, náušnice a prsten je vyrobena pouze z diamantů a bílého zlata. Působivý diamantový náhrdelník o váze 142,06 karátu obsahuje neuvěřitelných 390 křišťálově vybroušených briliantů. A zapnutý pak vypadá jako vodní kapka. Luxusní diamantový prsten a náušnice pak jen dotváří již tak dokonalý obraz celé kolekce. Celková váha diamantů činí 226,91 karátu.

luxusní diamantové šperky Graff Diamonds

Oheň. Nic nedokáže lépe prezentovat živel, který v našem životě hraje stále velkou a důležitou roli, než rubín. Červená „teplá“ barva rubínů je v kombinaci s čistotou transparentních diamantů vysoce kontrastní. Stejně jako nemůže fauna a flóra existovat bez vzduchu, také oheň jej potřebuje ke svému životu. Jestli jste „ohnivé“ a vášnivé povahy, je tato kolekce určena přímo pro Vás.

Pokud Vás nová kolekce luxusních šperků od Graff Diamonds oslovila, není nic jednoduššího než je kontaktovat prostřednictvím jejich stránek GraffDiamonds.com.

Luxusní šperky Graff Diamonds

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář