Kate Moss a sklenička šampaňského

Říkáte si co má společného Kate Moss a sklenička šampaňského? Budete se divit, ale celkem dost. Pózování pro vytvoření skici, focení aktů nebo vlastní umělecké obrazy jsou dneska tak trošku „out“. Kate Moss, která má vlastní sochu vyrobenou ze zlata, posunula tento level ještě o kousek výš. Čtyřicetiletá super modelka nechala vytvořit skleničku dle svého levého prsu.

První skleničky na šampaňské se datují do 18. století, údajně dle vzoru levého prsa Marie Antoinetty. A kdo jiný by měl být ambasadorem v 21. století než „císařovna módy“ Kate Moss. „Byla jsem nadšená účastí na tomto projektu a bylo mi ctí vedle Marie Antoinetty – její povaha byla fascinující a rošťácká“ řekla Moss.
„Šampaňské je vždy spojeno s oslavami a příležitostmi, a já se skutečně bavila i při vytváření této skleničky“ pokračuje.

Krásné symetrické linky připomínající styl Art Deco, které jsou viditelné z bočního pohledu, byly vytvořeny britskou umělkyní Jane McAdam Freudovou, dcerou zesnulého malíře Luciene Freuda. Právě jemu pózovala Moss, když byla těhotná.

Na oslavu 25 let v módním průmyslu, bude odhalen tento „složitý, abstraktní design“ v říjnu tohoto roku.
Bohužel skleničky nejsou určeny k prodeji,  ale můžete se z nich napít ve smluvených 34 podnicích jako jsou The Ivy, Daphne’s, Scott’s a The Club.kate-moss-champagne-glass-1

kate-moss-champagne-glass

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář