Karl Lagerfeld vytvořil čokoládovou sochu Baptisty Giabiconiciho

Karl Lagerfeld je známý pro svou lásku k velmi extravagantním věcem. A dalším počinem tak upevňuje svůj post „velekněze“ hédonismu. Návrhář pověřil umělce Anya Gallaccio aby vytvořil čokoládovou sochu Baptisty Giabiconiciho v životní velikosti. Baptiste Giabiconi byl tváří Chanel a údajně i jeden čas múzou Lagerfelda.

Ve skutečnosti však není jen čokoládová socha Baptisty Giabiconiciho ale také veškeré zařízení a vybavení celého pokoje. Údajně došlo k opracování více než 10 tun čokolády pro výrobu celé místnosti.

karl-lagerfeld-baptiste-giabiconi 2

Socha představuje modela ve vodorovné poloze a oblečeného do rušivého bílého spodního prádla. Byla také původní předlohou propagační kampaně společnosti Magnum v roce 2011, kdy držela danou zmrzlinu Magnum v ruce. Celé apartmá sochy je taktéž v kombinaci hnědé a bílé čokolády.

Říká se, že Baptiste Giabiconi nebyl jen múzou pana Lagerfelda ale něčím víc. Ačkoliv se tato informace nikdy nepotvrdila nebo nevyvrátila, vytvářet někomu sochu v životní velikosti z čokolády, již něco naznačovat může.

karl-lagerfeld-baptiste-giabiconi 3 karl-lagerfeld-baptiste-giabiconi 4 karl-lagerfeld-baptiste-giabiconi 1

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář