Karl Lagerfeld Barbie

Limitovaná edice Barbie Lagerfeld, verze klasické panenky Barbie ale stylizované do podoby Karla Lagerfelda je vyprodána. Luxusní online dům Net-A-Porter uvedl limitovanou edici 999 panenek do prodeje v pondělí ráno a za několik hodin bylo již vyprodáno. Většinu panenek Barbie skoupili překupníci a spekulanti, což to fakt, že lze panenku zakoupit na portálu Ebay.com v cenách od 900 do 3500 dolarů, to je téměř čtyřnásobek původní ceny.

Mattel vytvořil panenku během probíhajícího Paris Fashion Week. V kombinaci s Lagerfeldovým vlivem, limitovanou edicí 999 kusů pro celý svět a exkluzivním prodejcem Net-A-Porter, byl úspěch v prodejích zaručen.

Panenka je oblečena do černého saka, bílého pánského trička s vysokým límcem a doplněného francouzskými manžetami. Celý outfit doplňuje černá saténová kravata a černé džíny. Jako doplněk jsou černé bezprsté rukavice, sluneční brýle, kotníkové boty a kožená kabelka se stříbrnými ozdobami. Nutno dodat, že veškeré oblečení bylo vyráběno ručně z nejkvalitnějších materiálů.

Jestli milujete módu, je panenka Barbie Karl Lagerfeld tou pravou „hračkou“ pro Vás. Kdo by nechtěl mít doma kousek módní legendy.Karl Lagerfeld Barbie Mattel Barbie Karl Lagerfeld

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář