Jimmy Choo Spring Summer 2016

Sandra Choi, kreativní ředitelka společnosti Jimmy Choo popisuje novou kolekci Spring Summer 2016 jako: optimistickou, povzbudivou, a díky mixu starých a nových stylů také vysoce elegantní. A musíme uznat, že i zvolené exteriéry pro focení dodávají kampani neopakovatelnou atmosféru.

Jimmy Choo Spring Summer 2016

Celou reklamní kampaň nafotil Cass Bird, známý fotograf působící hlavně v New Yorku a fotící převážně pro lifestylové magazíny jako GQ, Out, New York Times Magazine nebo Rolling Stone. Jako ideální lokalita byla zvolena Kalifornie, kde jinde totiž získáte nádhernou azurovou oblohu s příjemným slunečním světlem.

V této kampaní stojí po boku amerického „drsného“ modela Davida Alexander Flinnze ultra sladká dánská modelka Nadja Bender. Lze snad i říci, že dokonalý pár byl zrozen. Tedy alespoň pro tuto kampaň, která cílí převážně na mladé lidi.

Jimmy Choo - Spring Summer 2016

Zdá se, že Nadja je pro kolekci Jimmy Choo jako stvořena. S lehkostí jakou nosí každou část outfitu nám přijde, že se s tímto oblečením již narodila. Ale mezi nejvýraznější prvky nové kolekce SS 2016 určitě patří obuv.

Například sandály „vytažené“ až ke kolenům nebo kotníkové, v tomto případě spíše „nadkotníkové“ boty s trojúhelníkovou horní částí lemu. Je jasné, že pokud nejste stylistka nebo nemáte velkou sebedůvěru, tyto boty si prostě nevezmete. A to je také účelem této nové kolekce.
Celá kampaň Jimmy Choo Spring Summer 2016 zachycuje obraz moderní ženy: sebevědomé, která ví co chce a zároveň neuvěřitelně sexy s osobní stylem.

Luxusní oblečení Jimmy Choo

Jimmy Choo spolupracuje s New Yorskou kreativní agenturou Laird + Partners vůbec poprvé, ale sami můžete posoudit, že se spolupráce více než podařila. Celá kolekce bude v prodeji již od března a přísaháme, že „naživo“ v obchodě vypadá ještě mnohem lépe.

Luxusní oblečení Jimmy Choo SS 2016 Jimmy Choo SS 2016 Luxusní doplňky Jimmy Choo Luxusní obuv Jimmy Choo Spring Summer 2016

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář