Jimmy Choo – Londýn

Vlajková prodejna Jimmy Choo byla otevřena v Londýně a působí opravdu velkolepě. Nachází se v místě obchodního centra New Bond Street a celý koncept obchodu je stylizován do stávající pobočky Jimmy Choo v Beverly Hills. V Londýně a zvláště mezi luxusními butiky, tak vytváří dojem něčeho neokoukaného a zároveň fascinujícího.

Celý interiér obchodu je dílem designérů z David Collins Studio, kteří jsou známy navrhováním luxusních interiérů nejen obchodů, ale také hotelových pokojů, domů a stylových barů.Jimmy_Choo_Londyn

Na více než 200 metrech čtverečních a třech podlaží, naleznete veškerý sortiment Jimmy Choo včetně vůní nebo brýlí. Suterén módního domu je vyhrazen zakázkovému krejčovství (tzv. made-to-measure) a naopak horní patro poskytuje prostor pro svatební salón. V přízemí naleznete módní výrobky značky a také kabelky, brýle, dárkové předměty a vůně. Kolekci Choo.08 lze nalézt v prvním patře vedle stavebního salónu.

Pierre Denis, výkonný ředitel značky, chválí britskou vlajkovou loď takto „Pro mě je to „ta jediná verze“ Jimmy Choo – ostatní byly prototypem“ a dodává „Pro mě je to dotek luxusu – ale nikoliv chladný. Stále je to jemná Jimmy Choo“.

Obchod Jimmy Choo v Londyne Jimmy_choo_Pierre_Denis

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář