Jay-Z koupil společnost Armand de Brignac

Americký hip-hopový umělec Shawn „Jay-Z“ Carter, miluje šampaňské natolik, že si koupil jednoho z největších producentů luxusního šampaňského, skupiny Sovereign Brands – Armand de Brignac.

Že nejde jen o neuvážený krok, ale skvělý podnikatelský záměr dokazují i ostatní podnikatelská aktiva, které Jay-Z vlastní. Časopis Forbes označil Cartera za jednoho z nejvíce bohatých lidí z hudební branže, nejen díky svým videoklipům ale také právě kvůli podnikatelským činnostem.

Šampaňské přezdívané „Ace of Spades“ díky své specifické etiketě, není pro Jay-Z žádným nováčkem. Zlatá láhev se objevila v klipu již z roku 2006 s názvem „Show Me What You Got”.

„Jsme hrdí na to, že můžeme oznámit, že Sovereign Brands lihovinová společnost založena v New Yorku a ve vlastnictví rodiny Berish, prodala svůj podíl šampaňského Armand de Brignac („Ace of Spades”) zbrusu nové společnosti, pod vedením světoznámého Shawn „Jay-Z“ Cartera“ píše v prohlášení Sovereign Brands.

Láhev Armand de Brignac Brut Gold („Ace of Spades“) je na prodej přibližně za 300 dolarů (cca 6000 Kč), ovšem pokud skutečně milujete bublinky, můžete si pořídit 45 litrovou láhev Armand de Brignac Rosé Midas. Ta stojí o něco více než 275 000 dolarů, tedy zhruba 5,5 miliónu korun.Midas-vs-750-hi-res Jay-z-and-Armand-de-Brignac

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář