Jaquet Droz – Grande Seconde SW Côtes de Genève

Jak jsme již upozorňovali v tomto článku, dalším počinem Jaqueta Droze je model Grande Seconde SW Côtes de Genève. Nevíme zdali je to propracovanou jednoduchostí nebo skutečným smyslem pro detail, ale hodinky od Jaqueta Droze jsou zkrátka jedinečné a unikátní na první pohled. Ihned po skončení veletrhu Baselworld 2014 vydal Jaquet Droze tyto Grande Seconde SW. Dva ciferníky uprostřed tvořící osmičku jsou Drozovo šťastné číslo.

Sportovní verze Grande Seconde – SW, zdobí motivy Côtes de Genève, které hodinkám dodávají uber-luxusní vzhled. Pruhy Côtes de Genève nebo jinak nazývané „Geneva Stripes“ jsou typickým vzorem švýcarského hodinářství a zde tvoří antracitově šedý ciferník. Veškeré komponenty na ciferníku jako jsou indexy, ručičky a kroužky, jsou vyrobeny z bílého zlata. V noci zdůrazněny luminací BGW9 Super-LumiNova.

Jaquet Droz Grande Seconde SW Côtes de Genève 2

Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli o průměru 45 milimetrů. Verze SW je poháněna samonatahovacím mechanickým strojkem Jaquet Droz 2663A-S ošetřeným rutheniem a setrvačkou z bílého 18 karátového zlata. Ručně šitý řemínek v antracitové šedé pochází z aligátora. O ceně a dostupnosti hodinek nejsou známy žádné údaje.

Jaquet Droz Grande Seconde SW Côtes de Genève 3 Jaquet Droz Grande Seconde SW Côtes de Genève Jaquet Droz Grande Seconde SW Côtes de Genève 1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář