Jak chytře ušetřit? BMW X1 můžete mít levnější o 220 tisíc

Spolehlivé, bezpečné a stylové auto. Přesně tak si můžete představit vůz BMW X1. Fenomenální úspěchy s ním slaví firma Renocar, u které tento vůz kupuje každý druhý český zákazník. Proč? Nabízí ho ve speciální edici, ve které získáte výbavu vozu v hodnotě 220 000 Kč a servis na pět let nebo do ujetí 100 000 kilometrů zdarma.

Silné auto, které sedí

Motorizace xDrive 18d, která je základem limitované edice Renocar, dělá z vozu špičku ve své třídě. V praxi znamená náhon na všechna 4 kola, 8stupňovou automatickou převodovku a současně výbornou spotřebu. Navíc vás BMW X1 bude poslouchat v terénu i při špatném počasí. Podvozek má dokonale nastavený, hmotnost mezi nápravami rozloženou v poměru 50:50. Díky nízko položenému těžišti auto dokonale sedí na silnici.DSC_4474

Krasavec podle vašeho vkusu

BMW X1 se vyrábí ve třech designových liniích: xLine, Sport Line a M Sport. Sami si vyberete, který interiér a exteriér nejvíce ladí s vaším osobním vkusem a jízdním stylem. Kromě toho máte na výběr ze široké palety barev. Elegantní vzhled interiéru včetně palubní desky potažené kůží a exkluzivních galvanizovaných prvků ale očekávejte v každém z vozů.

V Bavorsku si navíc umějí vyhrát s funkčními detaily. Vyvýšená poloha sedadel usnadňuje nastupování. Řidič má dokonalý přehled o všech přístrojích na palubní desce. Do auta se pohodlně vejde pět cestujících a několik zavazadel. V nastavení 2 + 1 pak převezete i rozměrné předměty.DSC_4510

Výbava navíc v limitované edici vás oslní

Ptáte se, co dalšího v edici Renocar získáte? Samozřejmostí je klimatizace, hands-free, multimediální výbava i vyhřívaná sedadla. Bezpečnost zvyšují xenonové světlomety, dešťový senzor a prvky aktivní i pasivní ochrany.

Díky multifunkčnímu volantu, zadnímu a přednímu parkovacímu asistentu a systému Performance Control pro zvýšení dynamiky jízdy v zatáčkách se vám auto bude skvěle ovládat za jakýchkoliv podmínek.

DSC_4520

Chcete si vůz vyzkoušet na vlastní kůži? Zastavte se v Renocaru v Brně Slatině nebo v Praze Čestlicích. Vyzkoušejte si 7 dní v týdnu některý z řady vozů BMW X1 nebo jiných modelů. A pořádně si jízdu vychutnejte!

DSC_4478 DSC_4496 DSC_4476 DSC_4485  DSC_4474DSC_4527

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář