Jak bydlí David Guetta v miamském penthousu?

Slavný francouzský DJ a producent David Guetta před nedávnem zakoupil luxusní penthouse v Miami ve věžích GranParaiso. Jak se mu bude bydlet, můžete vidět na následujících fotografiích.

Obrovský dvoupodlažní byt je speciálně navržený přímo pro Guettu od architekta a designéra Pierro Lissoniho. O soukromí se zde postarají tři ložnice, tři koupelny a také soukromý výtah, který zajišťuje vstup do celého bytu.

Luxusní Penthouse David Guetta

První podlaží má rozlohu 230 m2 a naleznete zde hlavní ložnici s vlastní koupelnou, obrovskou vstupní halu a obývací pokoj s otevřeným prostorem kuchyně. Samozřejmě je nutností přístup na venkovní terasu o celkové rozloze 40 m2.

Jakmile se přesuneme nahoru, ocitneme se u privátního bazénu, letní kuchyně a terasy. Celková rozloha horního patra činí příjemných 198 m2 a je jasné, že tady budou venkovní párty stát za to.

Luxusní Penthouse - David Guetta

Komplex luxusních penthousů Miami GranParaiso bude své obyvatele skutečně rozmazlovat. Standardem je zde bazén s velkou terasou, tenisový kurt, vlastní kino, fitness centrum, soukromé wellness, bowling a speciální místnost pro cvičení jógy. Navíc nejsou budovy ještě dostaveny, lze proto čekat že se nabídka služeb mnohem více rozšíří.

Cena za byt, kterou zaplatil David Guetta není známa. Ale jsme si jisti, že to rozhodně vyplatilo.

luxusni penthouse - David Guetta Miami Luxusní Penthouse Miami David Guetta luxusni penthouse David Guetta luxusni penthouse David Guetta Miami David Guetta Miami Penthouse GranParaiso

Koukněte také na

Luxusní rezidence Zaha Hadid New York

Poslední výtvor jedné z nejnadanějších architektek 21. století – Zaha Hadid není potřeba představovat. Hadid a …

Napsat komentář