Ikonické dámské hodinky – Blancpain Ladybird

Od roku 1956 patří „beruška“ hodinářské firmy Blancpain, mezi nejoblíbenější dámský doplněk. Luxusní hodinky Blancpain Ladybird patřili ve své době k nejmenším kulatým hodinkám dostupným na trhu. Jemnost, nadčasový design a kvalitní materiály zařadili tyto hodinky na nákupní seznam nejedné ženy a tak výroba pokračuje i nadále.

Blíží se nám svátek zamilovaných – Valentýn, tak proč nepotěšit svoji partnerku? Navíc se jedná o limitovanou edici 99 kusů, takže pravděpodobnost že narazíte na stejné hodinky ve Vašem městě, nebo spíše zemi, se blíží téměř nule.

Možná, že je to náhoda ale představení inovované verze těchto luxusní dámských hodinek si nechala společnost Blancpain zhruba na měsíc před Valentýnem. I když spíše věříme tomu, že to byl promyšlený marketingový tah.

Luxusní dámské hodinky Blancpain Ladybird

Nové Blancpain Ladybird mají perleťový ciferník v jehož středu se nachází intarziové srdce zdobené drobnými brilianty a rubíny. Diamanty naleznete také v lunetě a namísto hodinových indexů. Celá váha diamantů a rubínů tak činí 0,5 karátu. Minimalismus se daří společnosti Blancpain držet po celou dobu výroby tohoto modelu a proto je i pouzdro nového modelu z bílého zlata o průměru 21,5 milimetru.

Samo-natahovací strojek vlastní produkce nese označení 6150. Průměr strojku činí 15,70 milimetru a jeho tloušťka je pouhých 3,90 milimetru. Sto osmdesát komponent je usazeno v 29 kamenech a rezerva chodu činí příjemných 40 hodin. Na to že se jedná o jeden z nejmenších hodinových strojků na světě, jsou jeho technické parametry srovnatelné se luxusními hodinkami klasického rozměru.

Dalším ozdobným prvkem je odnímatelné rubínové srdce s diamantovým šípem. To se nachází upevněné na řemínku z jemné telecí kůže. Jemnost je na takové úrovni, že během krátké chviličky ani nevíte, že nějaké hodinky nosíte.

Ačkoliv nebyla cena doposud zveřejněna, je pravděpodobné že se bude pohybovat v horizontu ostatním modelů Ladybird, tedy mezi 20 – 25 000 dolary (cca 500 – 625 000 Kč).

Luxusní hodinky Blancpain Ladybird dámské Luxusni damske hodinky Blancpain Ladybird Luxusni hodinky Blancpain Ladybird

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář