HYT H1 Cigar

Konvence – to je věc, se kterou nechce mít zrovna značka HYT nic společného. Ať už vzpomeneme na legendární model HYT Skull nebo HYT H1 St. Barth, které byly naplněny pískem z pláže St. Barth, můžeme si být jisti, že další počin tohoto švýcarského hodináře bude skutečně pozoruhodný. Nový model HYT H1 Cigar je jak už název napovídá inspirován doutníky.

Ultra lehké hodinky jsou kombinací tvrzeného titanového pouzdra a lunety z epoxidové pryskyřice, která umožňuje hodinářům vkládat cizí prvky a komponenty do jejích útrob, bez změny vlastností. Takže v tomto modelu naleznete ty nejlepší kousky doutníků od Rodolfo Vitola. Jestli jste milovníky nejkvalitnějších doutníků a luxusních hodinek, Vaše srdce právě zaplesalo.

watch_static_slider_2

Mechanický strojek je in-house HYT produkce s 35 kameny. Poskytne 28 800 kmitů za hodinu (frekvence 4 MHz) a 65 hodinovou rezervu nátahu. Na zadní straně strojku naleznete typické zdobení „Côtes de Genève“, které je překryté průhledným dýnkem safírového skla. Ciferník je chráněn mírně prohnutým safírovým sklem s antireflexním povlakem.

Pouzdro o rozměru 48,8 milimetrů je ochráněno PVD povlakem, zatímco jej doplňuje hnědý pásek z aligátora. Čas, stejně jako u ostatních modelů H1 ukazuje kapalina.

HYT H1 Cigar vzniknou v limitované edici pouhých 8 kusů.

HYT H1 Cigar h1_titanium_movement slider_hyt_h1_cigar_e6a7296875_0

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář