Hyatt Zilara Cancun & Hyatt Ziva Los Cabos

Hotelová skupina Hyatt, vlastnící více než 500 luxusních hotelů a ubytování po celém světě, nyní představila novou koncepci svých služeb.

Hyatt Ziva a Hyatt Zilara, podobné jméno, abnormální luxus, profesionální služby a nádherná lokalita Mexika. Potud je vše stejné, ovšem hlavním rozdílem je zaměření hotelů, kdy je jeden hotel koncipován pro ideální rodinnou dovolenou s dětmi nebo přáteli. Druhý hotel naopak nabídne luxus pro cestující hlavně bez dětí, hledající odpočinek a relaxaci.

Cílem tohoto rozhodnutí, je dát nový impulz all-inclusive trhu a stát se prvním a pokud možno nejlepším hráčem v tomto segmentu.
Že se nejedná o rychlé rozhodnutí, dokazuje i fakt, že společnost několik dlouhých měsíců sbírala a vyhodnocovala data od mnoha respondentů.

Společnost Hyatt doufá, že tuto nabídku hosté ocení. Proto také hotely nabízejí exkurze a výstavy místních kultur, kuchyně apod. Propojení hosta s hotelem je provedeno již od začátku rezervace a komunikace probíhá nejen pomocí kontaktních míst, ale také sociálních sítí či telefonátů, dle požadavků klienta. Díky tomu mohou hotely pomoci s naplánováním tras výletů nebo nabídnout více vyhovující inviduální službu.

Hyatt Ziva Los Cabos – cena ubytování od 8 000 Kč / noc

Hyatt Zilara Cancun – cena ubytování od 10 000 Kč / noc

Hotel-Hyatt-Zilara-Cancun hyatt zilara cancun Hyatt Ziva Los Cabos Hyatt-Zilara-Cancun Hyatt-Zilara-Cancun1 Hyatt-Ziva-Los-Cabos ziva

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář