Hunton a spolupráce s Harrods „Made with Love“

Britský výrobce luxusních člunů Hunton, se připojí ke kampani obchodního domu Harrods – „Made with Love“.
Harrods v této kampani přináší personalizované služby a exkluzivní doplňky těch nejvytříbenějších značek světa. Pokud milujete luxus a vysoký nadstandard, rozhodně nesmíte tuto akci promeškat.

Hunton, výrobce luxusních lodí z Velké Británie, je často přirovnávám k výrobcům supersportovních aut. Společnost byla založena v roce 1979 Jeffem Huntonem. A své renomé vydobyla zejména díky zkušenostem ze závodů a stavbě lodí na zakázku. První lodí byla Gazelle 23, která zvítězila v kategorii Cruiser Class A na veletrhu British Offshore Powerboat Championship v roce 1980.Hunton luxusní lodě

Nyní společnost vyrábí převážně luxusní motorové čluny a plachetnice s vysokým výkonem. Většina lodí je schopna dosáhnout rychlosti až 70 uzlů, což je v případě i 14 metrů dlouhých otevřených lodí, opravdu úctyhodný výkon.

Vysoký výkon však není to jediné, co odlišuje Hunton od ostatních výrobců. Všechny lodě z kategorie otevřených člunů „Tender 8m“ budou brzy vyráběny ručně a zvětšeny na rozměr 16 metrů. Navíc bude při ruční výrobě kladen vysoký důraz na detail a kvalitu provedení.Hunton luxury boat

Objednání luxusního člunu od Hunton není jen klasickým nákupem majetku. Jako klient se stanete součástí každé jednotlivé fáze výroby lodi.  Ať už od prvního návrhu designu na míru, přes vybrání materiálů pro výrobu, až po volbu doplňků kajuty. Nikdy se Vám nestane, že by existoval identicky stejný člun.

K dispozici dostanete na výběr z luxusní barevné palety nebo dvou-tónových barevných kombinací či na výběr z luxusních tkanin. Individualismus je dnes znakem „haute luxury“.

 

Společnost Hunton můžete navštívit od 7. srpna do neděle 14. září v obchodním domě Harrods ve sníženém podlaží, dveře číslo 3.

Hunton-XRS37 Hunton luxusni jachta

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář