Luxusní hodinky Louis Vuitton LV Fifty Five

Hodinky Louis Vuitton LV Fifty Five

První model luxusních unisex hodinek od Louise Vuittona nese název LV Fifty Five a je určen převážně pro cestovatele. Hodinky tak nevychází z žádného předchozího modelu, ale jsou navrženy ze skici na papíru a přesně dle požadavků designéru společnosti.

Hodinky Louis Vuitton LV Fifty Five jsou odkazem na dřívější a stále oblíbená zavazadla společnosti Louis Vuitton, která jsou pro své robustní a tuhé vlastnosti oblíbena již od roku 1892. Přesně v tomto roce totiž společnost LV představila nový voděodolný kufřík z hliníku v kombinaci s dřevěnými pláty a výrazným nýtováním. Vzhledem k  19. století, byly tato zavazadla záležitostí pouze pro velmi bohaté a vlivné rodiny.

Louis Vuitton zavazdlo

Nové hodinky LV Fifty Five jsou usazeny v ocelovém pouzdře mírně oválného tvaru. Na konci každého oblouku je „přinýtovaný“ plát s nápisem Louis Vuitton, stejně tak jako tomu bylo na zavazadlech počátkem minulého století. Ciferník se skládá ze dvou kusů a je ozdoben znaky LV, kdy je písmenko V použito namísto indexů z klasických arabských čísel. Na dvanácti hodinách nalezneme logo LV, které zároveň při „překladu“ do římských číslic, symbolizuje název těchto hodinek (číslo 55).

Písmenko V také nalezneme na všech dílkách hodinek. Ať už to jsou ručičky, indexy hodin, korunka nebo spony. Jemné gravírování písmena V na korunce má připomínat hlavičku nýtů, užitých na zavazadlech.

Luxusni hodinky Louis Vuitton LV Fifty Five

Řada luxusních hodinek Louis Vuitton LV Fifty Five je vyrobena pouze z oceli, ale jedná se o první hodinky, kde společnost Louis Vuitton navrhla a sama využila svých zkušeností se zpracováním kůže. Kožený řemínek hodinek je tedy vlastní domácí produkce a nikoliv od externích firem.

Hodinky jsou momentálně k dostání ve třech velikostech. Nejmenší hodinky mají průměr 31 milimetrů a jsou k dispozici s růžovým řemínkem. Uvnitř nalezneme quartzový strojek ETA 256.031. Dále následuje „šedivý“ kovový unisex model s průměrem 36 milimetrů a samo-natahovacím strojkem ETA 2892. A jako poslední je zde černý pánský model o průměru 41 milimetrů vybaven samo-natahovacím strojkem ETA 2893 s funkcí GMT.

Další modely z této řady hodinek budou k dispozici na začátku roku 2016 (Leden/Únor). Cenový rozptyl se pohybuje mezi 3 300 – 5 000 dolary (83 000 Kč – 125 000 Kč).

Hodinky Louis Vuitton LV Fifty Five Luxusní hodinky Louis Vuitton - LV Fifty Five Hodinky Louis Vuitton - LV Fifty Five Luxusní hodinky Louis Vuitton LV Fifty Five

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář