Guerlain – Muguet 2014 limitovaná edice

Čerstvý ranní vzduch, jasná modrá obloha a pár pučících květů, cítíte, že jaro pomalu přichází. A právě vůně Guerlain Muguet 2014 oslavuje příchod jara a lásky.

Je to už taková tradice, Guerlain již od roku 1998 vydává sběratelskou edici Muguet na první květnový den. Pro letošek Guerlain ohlásila vydání limitované edice Maguet s esencí lásky a jara.

Na vůni pro rok 2014, spolupracoval s legendárním francouzským parfumerským domem, keramický umělec Brigitte de Bazelaire. Ten spolupracuje s Porcelaines de la Fabrique, která vyrábí porcelán v Limoges od roku 1825. Společnost Guerlain svěřila Bazelairovi celý návrh, proto vznikla úžasná secesní lahvička a obal z porcelánu, zdobeny bílou mašlí a konvalinkami.

Jemná a přesto vytrvalá vůně bukolické živosti v kombinaci s konvalinkou, prodchnutou růží a akcentem šeříku. Živá a smyslná vůně jasmínu, dodává na hloubce a smyslnosti vůně sladkého jara.

Vyrobeno bude pouze 1872 flakonků za cenu 550 dolarů za kus (cca 11 000Kč) při objemu 125ml. Vůně bude k prodeji od 1.5.2014 v obchodech Guerlain.

Guerlain-Muguet-2014_1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář