Gresso Radical Black R1

High-end výrobce mobilních telefonů, společnost Gresso, představila svůj nový luxusní smartphone Gresso Radical Black R1 Edition.

Gresso je jedna z těch značek, se kterou se buď spřátelíte anebo ne. Osobně se nám jejich výrobky líbí, protože nabízejí čisté linie a smysl pro detail. Což je přesně to co hledáme v segmentu luxusní elektroniky.

Gresso Radical Black Edition navazuje na úspěch svého předchůdce Gresso Radical R1, o kterém jsme psali již dříve.

Nový model, je stejně jako předchozí verze R1 založen na operačním systému Android 4.1.2. Tělo celého telefonu je vyrobeno z jednoho typu, ultra pevné, titanové desky tvrdosti číslo 5. Díky nízké tepelné vodivosti titanu, zabralo frézování a vyrývání textur a linek do telefonu 8 hodin intenzivní práce. Aby bylo dosáhnuto vysokého lesku, je tělo každého telefonu ručně leštěno pouhým jedním směrem. Což zabralo další 4 hodiny.
Gresso Radical Black R1 1 Gresso Radical Black R1
Jak už název napovídá, tělo přístroje je v černé barvě. Moderní a ultra odolná vrstva PVD je rovnoměrně nanášena v extrémních teplotách. Poprvé při výrobě chytrého telefonu, jsou tlačítka vyhotovena taktéž v titanu s vrstvou PVD.

Bohatý, černý, satinovaný povrch poskytuje vynikající ochranu proti poškrábání a propůjčuje přístroji provokativní a jedinečný vzhled.
Logo Gresso je zapuštěné na přední straně přístroje a na výběr je verze z vysoce lesklého titanu a žlutého nebo bílého 18 karátového zlata.
Gresso Radical Black R1 2

Gresso Radical Black R1 je limitovaná edice pouhých 100 kusů. Každý přístroj je vyráběn pouze jedním řemeslníkem a má vyryté vlastní pořadové číslo ve formátu 1/100, 2/100, 3/100 atd.

Gresso Radical Black zakoupíte na oficiálních stránkách výrobce Gresso.com. Cena za základní model činí 2 500 dolarů (cca 50 000 Kč).

Gresso Radical Black Edition
Specifikace

Operační systém:            Android 4.2.1
Procesor:                    Quad-core 1,2 GHz
Display:                     4,5-palcový dotykový QHD
Rozlišení:                   960x540px
Fotoaparát:                  8 Mpix
Vnitřní paměť:               36GB
SIM:                         2
Velikost:                    138 х 69 х 12 mm
Hmotnost :                   219 g

Gresso Radical Black R1 Edition 1 Gresso Radical Black R1 Edition 2 Gresso Radical Black R1 Edition

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář