Gresso – kryt pro iPhone 6 za 40 000 Kč

Výrobce luxusních telefonů Gresso, který před necelým půl rokem představil luxusní smartphone Gresso Radical Black R1 nyní prezentoval další luxusní výrobek. Ovšem tentokrát nejde o mobilní telefon, ale o ochranný kryt pro telefon společnosti Apple – iPhone 6. Jak už je u společnosti Gresso zvykem, industriální design a kvalitní materiály nejsou ani zde výjimkou.

Nový kryt je vyroben z titanu a dokáže odolávat síle neuvěřitelných 190 kilogramů. To znamená, že k ohnutí telefonu bude zapotřebí váhy dvou statných mužů nebo opravdu hodně velké síly.Gresso-iPhone-6-Titanium

„Titanium Gresso Case“ pro iPhone 6 jak je toto pouzdro oficiálně nazýváno, opracováváno přibližně 9 hodin a ručně leštěno další 4 hodiny pouze v jednom směru. Ačkoliv se kryt skládá ze dvou částí, které se k sobě připojují magnetickým zámkem patentovaným společností Gresso, je celé pouzdro vyrobeno z jednoho kusu titanu. Pokud se Vám zdá kompletní titanový kryt nevýrazný, můžete jej osvěžit logem Gresso vyrobeným z 18K žlutého nebo bílého zlata.

Cena za kryt pro iPhone 6 od společnosti Gresso začíná na 2 000 dolarech (cca 40 000 Kč) a končí na 3000 dolarech (cca 60 000 Kč) za variantu se zlatým logem.

K zakoupení přímo na oficiálních stránkách Gresso.com.

iPhone 6 kryt Gresso Titan Gresso-iPhone-6-Titanium-1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář