Four Seasons Private Jet – luxus v oblacích

Řetězec přepychových hotelů Four Seasons, právě představil svůj soukromý luxusní „tryskáč“. Už před rokem jsme Vás zběžně informovali o jeho vývoji na našem Facebooku, ovšem až nyní je konečně hotovo.

Luxusní vzdušný hotel Four Seasons Private Jet, je postaven na základu letadla Boeing 757 a nabídne stejný servis jako pozemské apartmány této hotelové sítě. K dispozici je 52 míst k sezení na sedadlech, které jsou ručně vyráběny a potažené výběrovou kůží od italské značky Lacobucci. Dále Vás čekají ručně tkané vlněné koberce, ozdobné nádobí, dřevěné stoly s tmavým lakem a kašmírové přikrývky vyrobené z mongolského kašmíru.

Four Seasons Photography Shoot April 2015_Kirsten Holst

O nadstandardní servis se postará vyškolený personál palubních průvodčí, včetně šéfkuchaře Four Seasons – Kerryho Seara, který bude mít na starosti nápojový a jídelní program. Na palubě je také soukromý lékař, concierge manažer a dokonce i profesionální fotograf.

The Four Seasons Private Jet 1

Při vstupu na palubu získáte uvítací balíček v podobě kosmetiky Bvlgari, vysoce kvalitní sluchátka BOSE a kožený cestovní deník. Před odletem také dostanete Apple iPad Air 2, abyste si mohly přehrávat Vaší oblíbenou hudbu nebo koukat na filmy, zatímco poletíte ve výšce 10 000 metrů nad zemí.

Four Seasons Photography Shoot April 2015_Kirsten Holst

Rezervaci můžete vyplnit již dnes, ale nejbližší let je naplánován na rok 2016. Four Seasons Private Jet bude startovat z letiště v Los Angeles a cílová destinace je město Londýn.
Celý let bude trvat 24 dní a zahrnuju ubytování v hotelech Four Seasons v Bombaji, Istanbulu, Thajsku, Bali, Sydney, Bora Bora a na Hawaji.
Cena za osobu činí 132 000 dolarů (cca 3 340 000 korun).

Four Seasons Photography Shoot April 2015_Kirsten Holst Four Seasons Photography Shoot April 2015_Kirsten Holst Four Seasons Photography Shoot April 2015_Kirsten Holst Four Seasons Private Jet

Koukněte také na

Diamond Aircraft DA50-V Be Unique

Cestovat po silnicích a dálnicích vás přestává bavit? Moře nemáme a kupovat si luxusní private …

Napsat komentář