Four Seasons Hotel The Westcliff – Johannesburg

Síť hotelů Four Seasons Hotel and Resorts znovu otevřela svůj hotel v Johannesburgu – Westcliff. Celková rekonstrukce probíhala od 30. Června 2013, kdy byl hotel naposledy otevřen. Spolu s rekonstrukcí a novým majitelem se změnilo jméno hotelu na Four Seasons Hotel The Westcliff.

Rekonstruovaný hotel má nové restaurace, bary, nové lázně, fitness centrum a venkovní bazén. Noví majitelé hotelu, svěřili celý projekt do rukou architektů RSL s požadavkem, aby odrážel původní architektonický koncept.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 1

Hotel byl původně navržen jako komplex městských domů a disponuje 117 pokoji, včetně 12 apartmánů, umístěných v devíti nízkopodlažních domech. Všechny pokoje tak mají přístup na zahradní terasu, nebo balkón s výhledem do zahrady, města či dvorů prorostlých korunami stromů.

Nejvýraznější změnou je nová barevná kombinace hotelu na šedo-hnědá. Všechny apartmá byly revitalizovány a ze starého tenisového kurtu se stala nová SPA a fitness zóna.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 2

„Nyní je v Johannesburgu opravdu vzrušující doba – můžete cítit tu energii a vzrušení“ říká Sebastien Carre, generální manažer hotelu. „Dokonce i když si myslíte že město znáte, mění se tak rychle že stojí za další návštěvu – a pokud jste zde nikdy předtím nebyli, potřebujete speciální zacházení.“
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 3

Nádherný 240° výhled na celé město z baldachýnu, hned vedle Johannesburské zoo Vás doslova uchvátí. Samotný hotel je zasazen mezi osm akrů (tři hektary) krásných kaskádových zahrad plných zeleně.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 4

Za dekorací hotelu, stojí pečlivě vybírané obrazy, grafiky, sochy a další umělecké předměty od světoznámých umělců jako jsou Helmut Starcke, Obie Oberholzer, Gawie Joubert, Saral Petrus, Diana Hyslop, Lehlogonolo Mashaba, Louis Olivier, Arlene Amaler-Raviv & Dale Yudelman a mnoho dalších.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 5

Hotel také představil pět nových restaurací. Z toho lze považovat za skutečný masterpiece restauraci View. Která je koncipována jako galerie kulinářského umění, kde šéfkuchař společně s jeho týmem předvedou svojí kreativitu při vytváření lahodných jídel. Na elegantní terase pak naleznete ty nejlepší mořské plody a maso k obědu i večeři.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 6

Restaurace Flames se může pochlubit taktéž rozsáhlou terasou a jedinečným výhledem na západ slunce. Jak již název napovídá, v nabídce jsou speciality na grilu, spolu s doporučenými jihoafrickými víny a pivy z místních pivovarů.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 7

Nejlepší a nejzajímavější vína z celého světa Vám nabídne Cellar Door. Toto intimnější zařízení je určeno pouze pro 20 hostů a nejlepší variantou jeho využití je soukromá rezervace.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 8

Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 11

Westcliff Deli je jednoduché rychlé bistro jak pro místní obyvatele, tak pro hotelové hosty. Přístupné v přední části komplexu, je ideálním pro nákup sladkostí, lahůdek či kávy před cestou do města nebo na výlet.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 9

Vína, čerstvé džusy a lehká jídla, která Vám přijdou vhod po lázeňských procedurách nebo při opalování na lehátku u bazénu, naleznete v Après-Spa.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 10

SPA hotelu Four Seasons je oázou hýčkání a pohody uprostřed klidu hotelové zahrady. Inspirováno přírodou která celý komplex obklopuje, nabízí devět relaxačních center, včetně soukromých místností s nabídkou profesionálních masáží, péčí o pleť a celé tělo.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 12

Fitness centrum s kompletním novým vybavením je otevřeno 24 hodin denně a nabízí „nekonečný“ zapuštěný venkovní bazén. Druhý doplňující bazén je vybaven protiproudem, bublinkami a jinými vodními efekty.

Rezervace hotelu jsou otevřeny nyní, ovšem první hosté hotel navštíví až od 1.12.2014.
Rezervaci provedete přímo na stránkách hotelu Four Seasons Hotel The Westcliff.

Four Seasons Hotel The Westcliff, Johannesburg, je první „značkový“ hotel na Africkém subkontinentu.
Four Seasons Hotel The Westliff - Johannesburg 13

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář