Ferrari F12 Berlinetta – Novitec Rosso

Že Novitec Rosso opravdu svojí práci umí, můžeme pozorovat už pár let a na pár modelech nejen Ferrari. Nová Ferrari F12 Berlinetta z dílny této společnosti je toho jen dalším důkazem.

Model Ferrari F12 Berlinetta získal od Novitecu rozšiřující bodykit jak jinak než z uhlíkových vláken. Přepracovány jsou blatníky, boční prahy a také nárazníky. Přední mřížka dostála drobných změn a je vyrobena také z uhlíkových vláken. Nově také naleznete zadní křídlo, tónovaná zadní světla a sadu 21/22 – palcových kol z lehkých slitin obutých do sportovních pneumatik Pirelli P – Zero.

Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso je vybaven sadou sportovních pružin které snižují světlou výšku vozu až o 40mm. Pokud by se na Vašich cestách vyskytl problém, Novitec Rosso také nabízí speciální systém, který dokáže podvozek zase o 40mm zvednout nahoru – z kabiny.

Novitec-Rosso-F12

I motor tohoto vozu byl upraven. Nový sportovní výfukový systém a naladění jednotky mělo za následek zvýšení výkonu na neuvěřitelných 781 koňských sil (574kW) a 722 Nm točivého momentu. Oproti sériovému vozu to je nárůst o 41 Hp (30kW) a 32 Nm. Maximální rychlost je nyní 350 km/h.

Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso2 Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso3 Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso4 Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso5 Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso6 Ferrari F12 Berlinetta Novitec Rosso7 Novitec-Rosso-F12-N-LARGO

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář