Ferrari California T N-Largo

Zhruba před rokem a půl jsme Vám představili upravený model Ferrari F12 Berlinetta od společnosti Novitec Rosso s přídomkem N-Largo. Kontroverzní úprava, která rozdělila fanoušky na dva tábory, kde ji jedni vychvalovali a druzí zatracovali, protože údajně „poškodila“ ladné křivky karosérie Ferrari. Nyní, pár měsíců po představení modelu Ferrari California T, vzniká v německé společnosti Novitec, další kit N-Largo určený právě pro tento model.

Ferrari California T N-Largo

Ferrari California T N-Largo je kit vyrobený z uhlíkových vláken a je výsledkem spolupráce mezi společností Novitec Rosso a profesionálem Vitorio Strosekem. Ten je znám především svým designem pro automobilový průmysl a jeho oblibě v rozšiřování karoserií.

Výsledkem je rozšíření předních blatníků o 60 milimetrů a rozšíření zadních blatníků o 110 milimetrů. Mírně upravené otvory v předním nárazníku s drobným spoilerem, zadní nárazník dovybaven větším difuzorem, zatmavěná boční světla a výfukový systém se čtveřicí koncovek jsou základem tohoto balíčku.

Ferrari California T Novitec Rosso

Jak už jsme u společnosti Novitec Rosso zvyklí, nejedná se pouze o kosmetické úpravy. Na podvozku jsou nové progresivní pružiny, které snižují světlou výšku vozu o 35 milimetrů oproti sérii. Kromě toho je podvozek vybaven speciálním hydraulickým podvozkem, kdy jej pouhým stisknutím tlačítka v kabině zvýšíte o 40 milimetrů.

Úprav také doznala řídící jednotka motoru a pod automobilem je veden nový výfukový systém z nerezové oceli. Výsledkem těchto úprav je zvýšení původního výkonu o 107 koní a 97 Nm.

Luxusni Ferrari California T N-Largo Novitec Rosso

Celkem tedy získáte 659 koní a 871 Nm točivého momentu, což už vyžaduje určité řidičské schopnosti. Při optimálních podmínkách tak vůz dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 3,2 vteřiny. Aby byl přenos výkonu na silnici bezproblémový, automobil je „obut“ do přilnavých pneumatik Pirelli P Zero. Ptáte se, co interiér a proč jsme se mu nevěnovali? Tam jsou totiž možnosti úprav neomezené a záleží jen a jen na Vaší představě.


Luxusní Ferrari California T N-Largo Novitec Rosso Luxusní Ferrari California T N-Largo Luxusni Ferrari California T N-Largo Novitec Ferrari California T N-Largo Luxusni Ferrari California T Novitec Rosso Luxusni spider Ferrari California T N-Largo Luxusni kabriolet Ferrari California T N-Largo Ferrari California T N-Largo Novitec Rosso

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář