Federico Fiorentino – The Belafonte

Designové studio Federico Fiorentino pocházející z Milána v Itálii, nedávno představilo působivý koncept 50 metrové luxusní super jachty „The Belafonte“.

První věc, která upoutá Váš zrak, bude bronzový odstín lodi a dynamicky oblý tvar hliníkového trupu. V kombinaci s černou horní linií kabiny a podpalubí, kterou naštěstí vymýšlel někdo, kdo si uvědomil jaké horko je na Vaši jachtě když se plavíte celý den za svitu slunce po moři, bude loď působit v každém přístavu skutečně majestátně.

Ubytování je rozvrženo celkem do pěti kabin: VIP apartmá pro důležité hosty, jedno apartmá s královskou postelí a dvě apartmá s rozdělenými postelemi. Pro majitele je samozřejmě přichystáno to nejlepší a to luxusní apartmá položené v přední části hlavní kabiny. Samotné apartmá má rozlohu příjemných 84 metrů čtverečních. K dispozici je zde soukromý balkon, dvě koupelny a dvě šatny.Federico Fiorentino The Belafonte

Další oblasti, které nalezneme na hlavní palubě, jsou formální salónek, jídelní kout, bazén a místo s otevřenou střechou pro romantické rozjímání pod hvězdami. Soukromý bar s vlastním stolečkem nesmí chybět.

Ačkoliv nebyl koncept „The Belafonte“ navržen konkrétnímu klientovi, Federico Fiorentino potvrdili, že zájem o koupi této luxusní super jachty již existuje.

Federico-Fiorentino-The-Belafonte Federico Fiorentino - The Belafonte

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář