Exkluzivní kolekce obuvi Salvatore Ferragamo

Slavný italský módní dům House of Salvatore Ferragamo slaví 100 let od svého založení. A oslavu si rozhodně nenechá pro sebe! Abychom si užili i my, vznikla nová kolekce exkluzivních bot pouze pro tuto příležitost. Tyto doslovně skvosty na nohu, jsou navrženy kolumbijským designérem Edgardo Osorio, který stojí za luxusní značkou obuvi Aquazzura.

Luxusní lodičky Salvatore Ferragamo

Svojí nadčasovostí je až překvapující že Salvatore Ferragamo vzniklo už před 100 lety, kdy mladý Salvatore přiletěl do Los Angeles. Kolekce je inspirována kultovními modely značky Salvatore Ferragamo. Inspirací je zde hlavně lakovaná kůže, semiš, Nappa a korek společně se zdobením jako jsou drahokamy, křídla, krajky a peří. Celá kolekce odkazuje na modely z 30, 40 a 50 let, které interpretuje do moderního 21. století.

Luxusní obuv - Salvatore Ferragamo

Nemůžete se rozhodnout jaké si koupit? Trošku Vám to usnadníme. Za nás rozhodně vede model s názvem Widged Sandal s barevnými křidélky za cenu 1 250 dolarů (cca 31 250 Kč). Následuje model Lace-Up s barevnými krajkami a černými tkaničkami za 875 dolarů (cca 22 000 Kč) a jako poslední decentní model Wrap-Around Bow Pump, který zvýrazní Vaše nádherné nohy za 695 dolarů (cca 17 500 Kč).

Pokud máte rády extravaganci, je první model skvělou volbou. Ale jste-li dáma na vysoké úrovni a s vysokým společenským postavením, je model Wrap-Around Bow Pump tím jediným a správným rozhodnutím.

Salvatore-Ferragamo-Capsule-Shoe-Collection Luxusní sandále Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Luxusní Lodičky Salvatore Ferragamo Luxusní obuv Luxusni obuv - Salvatore Ferragamo Luxusní boty Salvatore Ferragamo

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář