Exkluzivní kávovar Aviator Veloce Turbojet

Po luxusním kávovaru ve stylu automobilové motoru, tady máme další exkluzivní záležitost od společnosti SuperVeloce. Jak už název kávovaru prozrazuje, tento model je zaměřen především na milovníky letadel a zvláště proudových motorů. Aviatore Veloce Turbojet je luxusní kávovar vyrobený v limitované edici pouhých 100 kusů.

Aviator Veloce Turbojet kávovar

Jak už je u společnosti SuperVeloce zvykem, stylizace a design kávovarů je zde na opravdu vysoké úrovni. Kávovar Turbojet je navržen jako proudový motor a veškerá jeho technologie je ukryta uvnitř trupu turbíny.

Aviator Veloce Turbojet

Designér a konstruktér Paolo Mastrogiuseppe strávil téměř tři roky vývojem tohoto kousku. A samozřejmě u toho padlo několik desítek kilogramů kávy. Inspirace byla čerpána nejen u automobilových závodu Formule 1 (jak jsme mohli vidět v předchozí variantě kávovaru), ale také u aviatiky a leteckého průmyslu. Celý kávovar je proto vyroben z nejkvalitnějšího leteckého duralu třídy 6061 T6, který se také používá při výrobě raketoplánů, nerezové ocele s přídavkem titanu 316 Ti a klasické ocele třídy 304.

Luxusní kávovar Aviator Veloce Turbojet

Veškeré ovládání je zabudováno do podstavce „turbíny“ a doplňování se provádí přímo v přístroji. Odsunutím druhé části motoru získáte přístup k nádobám pro naplnění kávy a vody. Po spuštění na přístrojovém panelu si vyzvednete kávu v zadní části, pod zadní tryskou turbíny.

Aviator Veloce Turbojet luxusni kavovar

Do malé kanceláře se tento přístroj vzhledem ke své velikosti příliš nehodí, rozměry jsou totiž 780 x 332 x 455 milimetrů. Váha vzhledem k použitím materiálům nikoho nepřekvapí – 28 kilogramů. Cena kávovaru Aviator Veloce Turbojet nebyla zatím stanovena.

kavovar SuperVeloce Aviator Veloce Turbojet Luxusni kavovar - Aviator Veloce Turbojet Luxusní kávovar - Aviator Veloce Turbojet Exkluzivní kávovar Aviator Veloce Turbojet

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář