Luxusní kávovar pro milovníky motorismu!

Jste milovníkem rychlých automobilů a dobré kávy? Po luxusním kulečníkovém stolu tady máme další vychytávku, která se hodí do Vaší kuchyně (tedy pokud to partnerka dovolí) nebo do pánské místnosti.

Italský designér a vizionář Paolo Mastrogiuseppe, který kombinuje umění a industriální průmysl, vytvořil luxusní kávovar inspirovaný motorismem. Konkrétně špičkovou technologií využívanou v závodech Formule 1 a technologií tryskového pohonu. Takže co máte „googlovat“? Espresso Veloce Titanio!

Luxusní kávovar - Espresso Veloce Serie Titanio V12

Auta a dobrá káva k sobě nepochybně patří, stačí se už jen podívat za hranice na oblíbené srazy Cars & Coffee, nebo na českou a stále více rozmáhající se odnož „Kafe&Káry“, kterou pořádají lidé kolem serveru Autičkář.cz.

Espresso Veloce Titanio je vyráběno v několika verzích a zákazník se může rozhodnout, jestli chce malý V8 motor, střední V10 nebo klasiku v podobě V12 s rozevřením válců 75°. Příprava kávy není nic složitého, stačí odklopit víko ventilů (respektive vačkových hřídelí) a nalít vodu. Do druhého víka naskládáte kapsle s připravenou směsí a tlačítkem mezi hlavami „nastartujete“.

Espresso Veloce Serie Titanio V12 Luxusní kávovar

V případě že chcete kávu dochutit, můžete přilít směs do nádržky z druhé strany sání. A tlačítkem na bloku motoru pak nastavit požadovanou velikost kávy, která se do hrníčku dostane „výfukovými svody“. Prázdné kapsle pak naleznete v místě klikové hřídele. Přístroj je vyroben z nerezové ocele, titanu a aluminia třídy T6, takže žádné levné plastové díly nečekejte. To se samozřejmě projevilo i na hmotnosti přístroje, která činí 23 kilogramů.

Luxusni kavovar Espresso Veloce Serie Titanio V12

Inspirací přístroje jsou téměř identické makety motorů, užívaných v 90. letech minulého století právě v závodech Formule 1. V dnešní době vypadá většina motorů v závodech F1 téměř identicky, takže je jasné proč se Paolo inspiroval v dřívějších tzv. „zlatých dobách“ motorismu.

Luxusní kávovar Espresso Veloce Nero Carbonio

Navíc luxusní kávovar Espresso Veloce Titanio vznikne jako limitovaná edice 500 kusů a jeho cena se bude jen zvyšovat. Barevné kombinace, které si může zákazník zvolit jsou: oranžová, modrá, červená a zlatá s černými akcenty. A to vše jen za cenu 9 000 liber (cca 315 000 Kč).

No a pokud jste opravdu nároční, můžete si vybrat limitovanou verzi (vznikne pouhých 10 kusů) Espresso Veloce AURUM 18ct jak už název napovídá pokovenou 18 karátovým zlatem, nebo karbonovou verzi kávovaru Espresso Veloce Nero Carbonio – taktéž jako limitovaná edice 380 kusů.

Pro více informací a zakoupení těchto luxusních kávovarů, kontaktujte Superveloce.co.

Espresso-Veloce-Titanio-luxusni-kavovar Espresso-Veloce-Titanio

Luxusní kávovar Espresso Veloce Aurum 18ct Espresso Veloce Nero Carbonio luxusní kávovar Luxusní kávovar - Espresso Veloce Aurum 18ct Luxusní kávovar Espresso Veloce Serie Titanio V12

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář