Elysium – luxusní kulečníkový stůl

Určitě se všichni shodneme na tom, že pro nás luxusní auta představují určitý statut. A milujeme je ať už pro jejich vlastnosti nebo design. Právě s podobnou myšlenkou přišla španělská společnost Iconic Xtrem Objects, která ji však převedla do podoby luxusního kulečníkového stolu.

Luxusní biliar Elysium

Takže pokud máte v garáži zaparkovaný supersport (třeba zrovna Bugatti Veyron), je tento kulečník z modelové řady Elysium, tím správným doplňkem. Biliárový stůl je vyráběn pouze ručně a jak výrobce prohlašuje, jedná se o „první biliárový stůl vyrobený z uhlíkových vláken na světě“.

Jedinečný stůl si žádá jedinečnou technologii. Například integrovaný světelný senzor společně s lampou Elysium Lamp vypočte optimální intenzitu světla pro skvělý „šťouch“. Vždy perfektně nasvícený stůl a koule jsou základem každé dobré hry. Navíc lakování ve stejných barvách jako má Bugatti Veyron perfektně dokreslení atmosféru celé hry.

Luxusní kulečníkový stůl Elysium

Vyrovnání nerovností na podlaze zajistí nivelační systém stolu a svoje vítězství si vychutnáte na obrazovce nejen kvůli výsledkům, ale také díky videozáznamu z integrované 4K kamery. Laserové zaměření kvůli rozestavení koulí na stůl je už jen třešničkou na dortu. Lakování

Celý stůl je vyroben z více než 900 komponent a vznikne v limitované edici pouhých 50 kusů. Takže ačkoliv společnost nezveřejnila částku, je jasné, že to nebude úplně zadarmo. Ale musíme uznat, že víc „sexy“ stůl jsme ještě neviděli.

Pro více informací navštivte stránky Iconic Xtrem Objects.

Luxusní biliar Elysium by IXO Luxusn kulecnik Elysium od IXO Luxusní kulečník Elysium bugatti

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář