Elegantní deštník Burberry

Kolikrát se Vám již stalo, že jste vyrazili na procházku za teplého podzimního slunce a změna počasí vyvolala tak silný déšť že jste buď promokli nebo se běželi schovat? I příjemná procházka totiž může skončit nečekanou průtrží mračen a okamžitým ukončením pohodové chvilky. Pokud nemáte rádi deštivé počasí, jsou tyto vlhké podzimní měsíce spíše nepříjemným zpestřením. Ovšem i za deště můžete pomocí správných doplňků nejen vypadat skvěle, ale také být dokonale ochráněni.

Nový deštník od britské luxusní značky Burberry je toho jasným důkazem. Elegantní zpracování s koženou rukojetí z aligátoří kůže přichází ve dvou „zemských“ barevných odstínech –  tmavě zelené a hnědé. Díky tomu že textilie každého kusu je vyrobena z 60% polysteru a 40% polyamidu nedojde ani při silném dešti k poškození ochrany a zůstanete tak v bezpečí před hrozícím živlem. Navíc Vás neobvyklé barevné odstíny látky odliší mezi skupinkami ostatních převážně černých deštníků.

Elegantní deštník Burberry pořídíte za cenu 1 495 dolarů (cca 30 500 Kč).

luxusni elegantni destnik burberry Luxusni destnik burberry 1 luxusni destnik burberry elegantni destnik burberry destnik burberry

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář