V srdci Jihoafrické republiky – Royal Malewane

Klasická dovolená Vás již omrzela a nyní chcete zažít trošku dobrodružství? Vypravte se do Royal Malewane – romantického útočiště skrytého v srdci Jižní Afriky. Rozpálená země, doutnající dřevo, vůně citrusů a koření a spousta dalšího bude škádlit Vaše smysly tak, že nebudete vědět kde jste.

Royal Malewane se nachází v národním parku Kruger a ocitnete se tak blízko přírodě, jak jste si to nikdy nedokázali představit. Snídáte na terase Vaší soukromé doškové chatrče a najednou k Vám přijde žirafa s mláďaty ochutnat, zdali se snídaně opravdu povedla. Tohle se v luxusních pětihvězdičkových apartmánech vážně neděje.

Royal Malewane - Jižní Afrika

Na druhou stranu se nemusíte bát, že byste přišli o svůj standard. Všechny apartmány jsou klimatizované a s vysokorychlostním připojením k internetu pomocí Wi-Fi sítě. Vybavení je neoklasicistního stylu a kombinuje koloniální šarm se stylovou výzdobou a elegancí starého světa. A zatím co budete krmit na terase žirafu, pokojská se postará o výměnu ložního prádla značky Ralph Lauren na Vaší posteli velikosti king-size.

Zažít nezapomenutelný den můžete prostřednictvím safari, pěší turistiky nebo třeba díky letu horkovzdušným balónem nad celým parkem. Každopádně, pokud se rozhodnete strávit den v přírodě na vlastní pěst, vezměte prosím na vědomí, že se jedná o opravdovou nezkrotnou přírodu. Jíst v buši nebo v národním parku je opravdu romantické, ale jen do té chvíle, než přijde na hostinu lev či jiná šelma. Zvýšené opatrnosti byste měli věnovat také kolem ubytování v Royal Malewane, protože většina cest je přístupná i zvířatům.

V srdci Jihoafrické republiky - Royal Malewane

Z dalších služeb rezortu můžete využít masáží, klasických wellness procedur nebo třeba otevřených lázní pod širým nebem. Nechybí ani fitness centrum, bazén, knihovna a výtečná restaurace. Musíme přiznat, že díky těmto službám se cítíte od přírody lehce odstrčeni, ale jakmile půjdete za roh, je všechno jinak a jste zase v srdci Jihoafrické republiky.

Okouzlil Vás pobyt v srdci Jižní Afriky? Chcete vyzkoušet na vlastní kůži? Pospěšte si! Vzhledem k možnosti bezplatně zrušit rezervaci na serveru Booking.com, je najít si volný apartmán nebo vilu v odpovídajícím termínu docela oříšek.

Ceny za luxusní apartmá začínají na 6 000 Kč za noc, a pokud zvolíte vlastní vilu se šesti ložnicemi, odrážíte se od ceny 27 000 Kč za noc – a to vše mimo sezónu! Ceny v sezóně začínají na 60 000 Kč/apartmán a 170 000 Kč za noc při výběru vily. Royal Malewane rezervujte na serveru Booking.com.

Jižní Afrika - Royal Malewane V srdci Jihoafrické republiky Royal Malewane luxusní dovolená Royal Malewane Royal Malewane wellness Royal Malewane dovolená v jižní africe jihoafrická republika dovolená luxusni dovolena Royal Malewane Dovolená v Jižní Africe - Royal Malewane

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář