Dolce & Gabbana – Spring/Summer 2014

Návrhář Domenico Dolce, představil společně se supermodelkami Evou Herzigovou a Biancou Balti a Marine Deeleuw kampaň Spring/Summer 2014.

Kampaň je poctou Sicílii a ztělesňuje nevázanost, gastronomii a kolorit největšího ostrova Středomoří. Díky skvělým postavám, čtyřicetiletá Herzigová a dvaceti-devítiletá Deeleuw hrají role klasických stereotypních italských matek.

Dolce-and-Gabbana-Spring-2014

Spolu s modelkami Cathrine McNeil a Marine Deeleuw, představují nonšalantně a okouzlujícně módní návrhy Dolce&Gabbana v prostředí pekařů, pastevců a rybářů.

Oblečení obsahuje puntíky různých barev, květinové vzory a je inspirováno obrazy řecko-římských chrámů. Modelky se tak promenádují na sandálech s vysokou platformou, které budou tento rok zaručeně hitem.

Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_4 Dolce-and-Gabbana-Spring-2014-

Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_2 Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_1  Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_4 Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_3

Pánskou kampaň představuje Adam Senn, Tony Ward, Noah Mills a Evandro Soldati. Dokonale padnoucí obleky s ostrými rysy vypadají opravdu úchvatně.

Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_5 Dolce-and-Gabbana-Spring-2014_6

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář