Dior a Versailles – nová kolekce luxusních šperků

Zámek ve Versailles je známý pro jedinečnou architekturu, opulentní dekor a úžasnou atmosféru. Stal se symbolem systému absolutní monarchie Ancien Regime a skutečným představitelem luxusu a francouzského životního stylu.

Luxusní šperky Dior Versailles

Není proto divu, že je tento zámek po celá staletí zdrojem inspirace umělcům, módním návrhářům a v neposlední řadě také výrobcům šperků. Nejnovější kolekce luxusních šperků od společnosti Dior je navržena renomovanou návrhářkou Victoire de Castellane, která nás vybízí k obdivu její doslova umělecké práce v podobě šperků.

Dior-A-Versailles

Kochat se můžete ohromujícími šperky z bílého a růžového zlata, doplněného brilianty, safíry a růžovými safíry, které mají inspiraci v křišťálovém střapci lustru a záclonácj z královských komnat.

Dior Versailles

Kolekce Dior a Versailles zahrnuje rovněž nádhernou brož „Salon d’Apollon“, která byla inspirována barokním interiérem jednoho z nejvíce nákladných pokojů stejného názvu ve Versailles. Byla by chyba nevyužít šperkařských technik už z 18. století, takže všechny diamanty vypadají jako by levitovali ve vzduchu a umocňují tak zážitek nejen z nošení, ale také z kochání.

Hall-of-Mirrors-Palace-of-Versailles

Vypadá to, jako kdyby si designérka představovala Versailles v noci. Lustry odrážející světlo svíček, lom světla napříč pokojem a jiné vizuální efekty se totiž promítají i do této luxusní diamantové kolekce. Každý šperk získal inspiraci v některém ze sálů nebo pokojů, jako je Zrcadlový sál, Královniny ložnice nebo Chambre du Roi.

Luxusni sperky Dior Versailles Luxusní prsten Dior a Versailles Diamantové naušnice - Dior a Versailles Luxusní diamantový náhrdelník Dior Dior a Versailles Briliantové náušnice Dior - kolekce Dior a Versailles Dior a Versailles luxusní šperky

Koukněte také na

Chopard – Garden of Kalahari

Ultra vzácný 342 karátový diamant s názvem „Královna Kalahari“ (Queen of Kalahari) byl nedávno přeměřen na …

Napsat komentář