Dior a Baccarat – J´adore Exception Edition

Značky Dior a Baccarat jsou na poli luxusních produktů natolik známé, že kdykoliv se objeví, je jasné že půjde o něco mimořádného. A není tomu jinak ani v tomto případě. Novinkou spolupráce mezi těmito značkami je limitovaná edice luxusní vůně Dior J´adore Exception Edition.Dior a Baccarat – J´adore Exception Edition

Zatímco klasická vůně francouzského domu – J´adore patří mezi nejznámější a nejoblíbenější vůně celého světa, stejně jako třeba Chanel No.5, novinka Exception Edition je výjimečná zejména svojí lahví. Vytvořili ji řemeslníci z umělecké sklárny Baccarat, která je uznávaným profesionálem ve svém oboru.

Oblé tvary láhve spolu se zlatým hrdlem tvoří z celé amfory skutečnou pastvu pro oči. Horní část láhve s řetízkem, je zdobena sto třiceti osmi diamanty a vyráběna pod přísným dohledem uvnitř společnosti Dior Fine Jewelry. Kulatá a štíhlá láhev s náhrdelníkem má symbolizovat ženskou silueta. Ta je součástí nové kampaně Christian Dior New Look.Luxusni vune Dior J´adore Exception Edition

Ženská jemnost proniká i z charakteristické vůně, jejíž hlavu tvoří vůně růže stolisté (konkrétně Rose De Mai Absolute) doplněna o vůni jasmínu z oblasti Grasse, vůni Tahitské vanilky a vůni tonkových bobů.

Dior J´adore Exception Edition vznikne v exkluzivní limitované edici pouhých 8 kusů. Exkluzivní je také cena, kdy jedna láhev stojí 140 000 amerických dolarů, tedy zhruba 3 200 000 Kč.

Luxusni vune Dior J´adore Baccarat Exception Edition Dior a Baccarat J´adore Exception Edition

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář