Diamantové Apple Watch

Nedávno jsme Vám představili titanový kryt pro iPhone 6 od společnosti Gresso v hodnotě 40 tisíc korun. A včera jsme se v článku o designérce Anita Mai Tan zmínili o její zlatém krytu pro iPhone v hodnotě téměř 18 miliónů. Jak se zdá, osázení kvalitní elektroniky drahokamy, či přímo výroba z ušlechtilých materiálů je dobrým nápadem, který přivádí zákazníky z celého světa. To ostatně dokazují i značky vyrábějící luxusní telefony jako Vertu, Gresso, Tonino Lamborghini, Bellpere nebo Porsche Design.

Málokomu utekla informace o vydání chytrých hodinek Apple Watch, které nabízejí nejen využití při sportu, ale také jako doplněk do společnosti, který při propojení s Vaším telefonem či účtem dokáže velmi usnadnit život. Názory na design poměrně liší, někdo jej považuje za příliš extravagantní nebo naopak nudný a nevhodný do společnosti k formálnímu oblečení. A právě s tímto „neduhem“ se rozhodla bojovat společnost Mervis Diamond Importers.

Nové Diamond iWatch jak jsou hodinky společností nazývány, jsou vyrobeny z 18K zlata a ozdobeny 8 řadami diamantů. Diamanty jsou důkladně vybírány a díky tomu odpovídají zabarvení stupnice E / F a čistotě VS1 / VS2. Celková váha diamantů činí 15,14 karátu. Pokud preferujete jinou barvu zlata, nebo jste na zlato alergičtí a chcete platinu, není problém Mervis Diamond Importers kontaktovat a domluvit se na spolupráci.

Ačkoliv není znám ani potvrzen termín první dodávky těchto luxusních hodinek, první předobjednávky budou pravděpodobně vyřízeny v polovině roku 2015. Cena takovýchto hodinek činí 30 150 dolarů, tedy zhruba 620 000 Kč.Apple-Watch-diamond-iwatch-mervis diamond importers

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář