De Beers – Old Bond Street

Vzhledem k tomu jak je rychlý vývoj ve šperkařském průmyslu, není divu, že se klasické značky snaží prosadit tradičními designy a postupy. Nejinak je tomu i v případě klenotnictví De Beers, které vytvořilo tento luxusní diamantový zásnubní prsten. Motto společnosti „Diamonds is forever“ naznačuje inspiraci v dlouho trvající lásce k milované osobě.

Nový design tohoto prstenu nese název „Old Bond Street“ a vznikl na počest umístění, kde byl dříve hlavní obchod společnosti. Hlavním rysem prstenu je diamant klasického kulatého řezu (k dispozici o váze 1,5 až 2 karátu), který je lemován drobnými diamanty po obvodu prstenu. Old Bond Street je jedním z diamantových zásnubních prstenů, který v nové kolekci společnost De Beers představí.

luxusni diamanatovy prsten De Beers - Old Bond Street

Prsten je podmanivý svojí jednoduchostí a zároveň bez náznaku blyštivosti a „WOW“ efektu, který je v posledních letech na vzestupu. Ideální je tedy pro nevěstu, která si potrpí na skutečné kvalitě, ale nechce zbytečně upozorňovat své okolí. Londýnská ulice Old Bond Steet si po dlouhá léta budovala jméno mezi šperkaři z celého světa. Pochází odtud celá řada luxusních šperků a značka De Beers je toho zářným příkladem. Mimo jiné, společnost De Beers zavedla systém hodnocení 4C (cut, color, carat and clarity), který je oblíben klenotníky a milovníky šperků po celém světě.

diamantovy prsten - De Beers De Beers - Old Bond Street

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář