Dámské diamantové hodinky – Blancpain

Již při představení minulý rok, vzbudili hodinky Blancpain Chronographe Grande Date nebývalý rozruch. Společnost Blancpain nenechala nic náhodě a znova celého hodinky přepracovala. Na veletrhu Baselworld 2014 tak byl prezentován tento inovovaný model, osázený 152 diamanty.

Dvojitá horní část pouzdra může vytvářet dojem robustnosti, ovšem průměr hodinek je příjemných 36,8 mm. Pouzdro vyrobené z červeného zlata je osázeno 108 diamanty, v celkové „výši“ jednoho karátu. Perlový ciferník s vystředěnými hodinami a ukazatelem vteřin je rozdělen řadou diamantů tak, aby vynikl retrográdní 30 vteřinový ukazatel. Celý ciferník je osázen diamanty, stejně tak jako vnitřní část hodinek, včetně strojku.

Blancpain Chronographe Grande Date Woman 1

Samo-natahovací mechanismus Calibre 2663SR s frekvencí 28 800 vph, safírové sklo a textura strojku Côtes de Genève nebo Geneva Stripes. A jelikož se jedná o Blancpain, nesmí chybět oscilační závaží na dýnku ve tvaru květiny.

Tím výčet exkluzivity nekončí. Nemůžeme také vynechat nádherný řemínek z bílé pštrosí kůže nebo ostatní barevné zlaté variace s modrým perlovým ciferníkem. K dispozici je samozřejmě také model vyrobený z oceli s řemínkem z aligátoří kůže.

Blancpain Chronographe Grande Date Woman 2 Blancpain Chronographe Grande Date Woman

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář