Cuixmala – Casa Alborada Villa

Cuixmala je nádherným útočištěm uprostřed tichomořského pobřeží Mexika. Rozkládá se na více než 25 000 akrech přírodní rezervace a v celém středu je ukryt přepychový hotel. Daný hotel nabídne ubytování v 12 luxusně zařízených pokojích, nebo naopak pokud preferujete více soukromí – ve čtyřech luxusních vilách, doslova přecpaných luxusem. Chcete-li ovšem maximální soukromí, můžete využít jedné z 10 jednopokojových nebo dvoupokojových vil, rozmístěných po celém areálu. Jak už z výše uvedeného popisu vyplývá, celý komplex je spíše zaměřen na soukromí jednotlivců nebo párů a nikým nerušený pobyt. Svatební cestu na Maledivy nebo Marucius dnes podniká už kdekdo a jde víceméně o „běžnou“ záležitost. Ale vyrazit do Mexika, do ukrytého pokladu uprostřed přírodní rezervace na tichomořské pobřeží CostAlegre si už troufá málokdo. Bohudík.

Casa Alborada Villa jsou nádherné vily sedící na hřebeni, s panoramatickým výhledem na oceán a kokosové plantáže. Romantickou atmosféru podtrhují zlaté písečné pláže, rozkvetlé květiny, bujná džungle a ovocné stromy rozseté po celém areálu. Samozřejmě je přizpůsoben i interiér a design vil, o který se postaral známý Robert Couturier. Kombinace studeného bílého interiéru s barevnými látkami a pestrým okolím dodává prostředí eklektickou atmosféru a unikátní genius loci.Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate

Luxusní vily Casa Alborada nabídnou až tři stejně velké ložnice, vybavené manželskou „king size“ postelí a soukromou koupelnou. Slunné a prostorné obývací pokoje jsou zařízeny ve světlých a zářivých barvách tak, aby odráželi exotické klima. Veškeré místnosti jsou samozřejmě klimatizovány. Před rozpáleným sluncem Vás také ochrání venkovní kryté posezení i s náležitým vybavením pro pohodlné lenošení či jinou zábavu.

Servírovaná jídla jsou kombinací mexické a mezinárodní kuchyně a potraviny téměř vždy pochází z ekologických (BIO) farem v okolí. Jídlo, které je sebráno v dopoledních hodinách se podává ještě tentýž den.

Vlastníkem celého komplexu byl dříve multimiliardář Sir James Goldsmith, po jeho smrti však připadl dceři Alix Marcaccini. To mimo jiné znamená, že je celý komplex bezpečně chráněn před nechtěnými návštěvníky.

Ceny ubytování za noc začínají na 8 000 Kč.
Celý komplex Cuixmala můžete kontaktovat přímo prostřednictvím stránek hotelu.

Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate Casa Alborada Villa at the Heart of the Cuixmala Estate

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář