Constance Moofushi – Luxusní Maledivy

Krátkých 30 minut letu hydroplánem od města Male se nachází luxusní pěti-hvězdičkový rezort Constance Moofushi. Díky umístění jihozápadním atolu South Ari na Maledivách, je pohled do krajiny a oceán naprosto úchvatný.

Pokud si myslíte, že obrázky na fotografiích z Malediv, jsou upravené, mýlíte se. Oceán je skutečně tak přenádherně modrý a pláže písčitě bílé tak jako na obrázkách. Ubytování můžete být v jedné z 24 vodních vil, nebo 30 plážových vil, či 56 vodních vil Deluxe, určených pro extrémně náročnou klientelu. Všechny vily se nacházejí na dlouhém dřevěném mole, které vybíhá z ostrova a lemováno lucerničkami.

Vybavení „základní“ vodní vily nikterak nezaostává za vysokým nadstandardem ubytování, které většina komplexů na Maledivách poskytuje.

Doškový bungalov je překvapivě prostorný. Uvnitř se může pochlubit pohodlnou manželskou postelí, nadstandardně vysokými stropy, koupelnou s odděleným prostorem pro venkovní a vnitřní sprchu. V pokoji naleznete veškeré moderní vybavení jako je Wi-Fi, klimatizace, velká televize nebo Mac Mini.

Samozřejmostí vily je i soukromá terasa se dvěma opalovacími lehátky a posezením. Výhled na nekonečný, lesknoucí se Indický Oceán, který je přístupný z vily po mírných schodech, Vás nepřestane uchvacovat. V ceně je samozřejmě zahrnuto i potápěčské vybavení, které Vám poskytuje hotel. Nic tak nebrání tomu, abyste se ponořili do mělké vody, kde Vás čeká nádherný podmořský život, včetně korálových útesů a rejnoků pohybujících se okolo vil.

Constance Moofushi – luxusní dovolená Maledivy

Luxusní resort Moofushi podporuje také nový trend „bosé“ turistiky zvané barefoot. Proto je každá cesta a molo vybaveno několika džbánky s vodou, v případě že by se Vám zdála zem příliš horká. Prohlídka ostrova trvá pouhých 15 minut. Celý atol je místem kde lze zachytit opravdu neuvěřitelně nádherné fotografie a díky bezplatnému Wi-Fi připojení, tak můžete přátelům či světu ukázat kde se právě nacházíte.

Ostrov je domovem pro dvě restaurace, tři bary, bazén, potápěčskou prodejnu, vybavení pro vodní sporty a spa. Manta – hlavní restaurace a bar hotelu, podává snídaně, oběd a večeře. Nabídka je prostřednictvím švédských stolů a jídlo je připravováno vždy čerstvé z celého světa. Můžete jíst zdravě, nebo si naopak trošku dopřát. Vyberte si ze spousty ryb, nebo klasického masa. Samozřejmostí je také nepřeberné množství salátů, pizzy, těstovin, sýrů a přepychových čokoládových dezertů.

Kvalita jídla je v restauraci Manta nadprůměrná. Všechno ještě utváří fakt, že je restaurace umístěna přímo na pláži. Proto ani sem nemusíte chodit v botách. Vyvýšená terasa s výhledem na úchvatnou lagunu a žraločí útes Vám poskytne nevídaný zážitek.

Constance Moofushi – Maledivy 2

Spa de Constance nabízí opravdu hojný počet masáží a hýčkání až v sedmi léčebných místnostech. Pokud si vyberete ošetření celého těla, přátelská masérka Vás zavede podél krátkého mola do Vaší vily. A zatímco budete odpočívat, díky prosklené podlaze můžete pozorovat hypnoticky barevné rybičky a celý mořský svět.

Po relaxačním odpoledni, určitě zamiřte do luxusní restaurace Alizee, která se nachází jen pár metrů od třpytivého moře. Lemována palmami a osvětlena blikajícími hvězdami je to ideální místo pro novomanželé na svatební cestě, a páry které si chtějí dopřát luxusu a soukromí v romantickém prostředí. Nabídka restaurace je plna lahodně znějících jídel, od grilovaných mořských plodů a čerstvých mas, až po saláty a pizzy. Ochotný personál Vám rád doporučí, jaké jídlo budete chtít a víno které se nejlépe k danému pokrmu hodí. Nemusíte nikam spěchat, můžete totiž zůstat na večeři tak dlouho, jak budete chtít.

Constance Moofushi – dovolena Maledivy

Constance Moofushi shrnuje veškeré výhody a krásy Malediv do jednoho. Skvělé jídlo, přenádherná příroda, maximální úroveň poskytnutých služeb.

Ceny za „vodní vilu“ se pohybují od 8000 Kč za noc, ovšem zde se to opravdu vyplatí.

Více fotografii a případnou rezervaci provedete na stránkách Booking.com.

Constance Moofushi – Maledivy 1 Constance Moofushi – luxusni dovolena Constance Moofushi – dovolena Maledivy 1 Constance Moofushi – Maledives

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář