CocoOne Cocooning Lounge – přenosná odpočinková místnost

Mít na sebe chvilku čas. To je jedna z nejdůležitějších věcí v dnešním uspěchaném světě. Stresuje Vás podnikání? Jste rozladěni z obchodního jednání? Nebo si jen potřebujete odpočinout uprostřed rušného prostředí a zvýšit produktivitu? Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku „ano“, je nová odpočinková místnost CocoOne určena pro Vás.

odpocinkova mistnost - CocoOne

Nejde tak úplně o odpočinkovou místnost, ale spíše přenosnou relaxační „lounge“, kterou můžete ovládat iPadem. Uvnitř naleznete luxusní pohodlnou postel s komfortní částí pro nohy a barevné LED podsvícení zabudované v rámu. Funkcionalita CocoOne umožňuje rozjímání pod širou oblohou, nebo naopak dopřeje soukromí prostřednictvím křídlových dveří hostům uvnitř. Navíc jsou zde reproduktory pro přehrání oblíbené hudby nebo systém topení, který je taktéž ovládán iPadem.

Luxusni odpocinek - CocoOne

Pokud se rozhodnete umístit CocoOne v divoké přírodě a vychutnávat si záři hvězd nebo celkový výhled, před návštěvníky a drobným hmyzem Vás ochrání stylová síťka. Nemusíte se bát ani silného větru nebo bouřky, popřípadě silného slunečného záření, jelikož i na tyto živly se při vývoji myslelo.

CocoOne - odpocinkova mistnost

CocoOne působí jako luxusní 5 hvězdičkový hotel a to jak vybavením, tak zpracováním. Není se ani čemu divit, když za celým projektem stojí lidé z rakouského Delfin Wellness.


Odpočinková místnost CocoOne Přenosná odpočinková místnost CocoOne prenosna odpocinkova mistnost - CocoOne CocoOne - odpocinkova mistnost ovlada iPadem CocoOne - přenosná odpočinková místnost Luxusní odpočinková Lounge CocoOne

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář