Christian Louboutin – Passage

Labyrint skrytých pasáží postavených v první polovině 19. století napříč celou Paříží, inspiroval mnoho básníků, spisovatelů románů a stejně tak i Christiana Louboutina. Jednou z mnoha historických pasáží je Galerie Vero-Dodat ve které se rozhodl Louboutin před více než dvaceti lety zřídit svůj první butik. O dekádu později se rozhodla tato francouzská značka inspirovat svými kořeny a dala vzniknout aktuálně poslední kolekci kabelek – Passage.

V kolekci naleznete jak luxusní kabelky přes rameno (messenger) a mini messenger kabelky, tak elegantní psaníčka (clutch kabelky) s odnímatelným popruhem. Výrazným znakem kabelek jsou kovové rukojeti, které mají evokovat tepané železo vstupního oblouku pasáže, kde centrála Christiana Louboutina sídlí.christian-louboutin-passage

Kolekce decentních a zároveň velmi elegantních clutch kabelek nese název Rougissime. Jsou nabízeny ve dvou velikostech a stejně jako větší Passage odkazují na tradici, zde na legendární červené podrážky. Proto je vnitřní část těchto kabelek vždy v červené kůži.

Ceny nové kolekce psaníček a kabelek Christian Louboutin začínají na 895 dolarech a končí u 2 350 dolarů.
Celou kolekci si můžete prohlédnout na stránkách ChristianLouboutin.com

Kabelky Christian Louboutin psanicka christian louboutin Kabelka Christian Louboutin christian-louboutin-kabelka

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář