Christian Dior Dune

Kouknete se z okna a vidíte samou oranžovou a žlutou barvu? Ano, podzim je definitivně tady a Vám chybí v šatníku to nejdůležitější – stylová kabelka! Naštěstí tady máme Christiana Diora a jeho novou kolekci Christian Dior Fall 2015, kde se nachází i námi dnes představovaná luxusní kabelka Christian Dior Dune Bag.

luxusní kabelka Dior Dune

Ta je k dispozici pouze ve dvou velikostech: standardní (29 x 19,5 x 10 cm) a malé (23 x 16 x 7 cm). A také jen ve čtyřech barvách, respektive vyhotoveních z kůže. Aligátoří s výraznou texturou v zlatavě žluté barvě u verze „Small Dune Bag“, decentní textura ve světlé barvě u standardně velké kabelky a kůže z krajty. Ta je dostupná pouze u „klasické“ velikosti v barevné kombinaci zlatavě žluté a ručně barvené levandulové.

luxusní kabelky Dior

První odhady mluví o cenách kolem 3 500 dolarů (cca 88 000 Kč), ale s online prodejem společnost zatím nepočítá. Pokud Vás tato luxusní kabelka od Dioru zaujala, musíte se vydat do butiku, kde Vám také ochotně sdělí více informací. Jsme si jisti, že jakmile ji uvidíte naživo a hlavně ve zlatavé barvě, rázem se zamilujete.

luxusní kabelky Christian Dior luxusní kabelka Christian Dior Dune Bag luxusní kabelka Dior Dune Bag Christian Dior Dune luxusní kabelka luxusní kabelka Christian Dior Dune

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář