Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Když se vrátíte zpátky do roku 1953 zjistíte, že ikonický Chevrolet Corvette patřil mezi nejpopulárnější automobil dostupný na trhu. Doba se sice mění, ale který jiný model automobilu se vyrábí do dnešních dní – tedy 65 let bez přestávky ve výrobě? A právě na oslavu 65. výročí si automobilka Chevrolet připravila speciální edici s názvem Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition dostupnou pro modely 2018 Grand Sport 3LT a ZO6 3LZ.

limitovana-edice-chevrolet-corvette-carbon-65-edition

Automobily vzniknou jako limitovaná edice která bude vyrobena v nákladu pouhých 650 kusů. Zakoupení vozu není podmíněno jenom pro USA, ale vozidla budou distribuována po celém světě. Takže pokud máte vozidlo zájem, měli byste si s objednáním pospíšit. Hlavním rozdílem oproti původní verzi je oku-lahodící „paket“ z karbonu, zadní spoiler a přepracovaný zadní nárazník. Exteriér navíc získal novou barvu Ceramic Matrix Gray s modrými detaily na povrchu.

Interiér je také nepatrně upraven a hlavním rozdílem oproti původní verzi jsou panely obložení z uhlíkových vláken (oproti tvrdému plastu) včetně stylizace volantu. Nehledě na to že Chevrolet oznámil několik dalších změn pro modelový rok 2018 jako je kvalitní HD obrazovka radia, volitelný Performance Data Recorder, zadní couvací kamera s vyšším rozlišením nebo střecha v barvě Spicy Red.

chevrolet-corvette-carbon-65-edition

Vypadá to, že základní model bude k dostání na 19 nebo 20 palcových kolech a vybrat si budete moci z pěti druhů designů. Navíc podvozek Magnetic Ride Control bude nabízen jako jeden ze základních. Celkově se mohou zákazníci na nový model 2018 Grand Sport hodně těšit, ale věnujme se nyní zajímavější Carbon 65 Edition.

Pokud budete chtít limitovanou edici Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition, připočtěte si ke standardní ceně navíc zhruba 15 000 dolarů (cca 370 000 Kč). Nekupujete si jenom unikátní barvu, modré pruhy na blatníkách, modré brzdiče nebo černý interiér s modrým prošitím. Kupujete si limitovanou edici legendárního vozu a taky dobrou investici.

novinka-chevrolet-corvette-carbon-65-edition The Carbon 65 Edition features special graphics on the doors and front fenders. chevrolet-corvette-carbon-65-edition-limitovana-edice

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář