Casa Chameleon

Hledáte druhý domov kde budete mít klid a nikdo vás nebude rušit? Vyzkoušejte nádherný resort Casa Chameleon ve městě Las Catalinas. Unikátní atmosféra Kostariky je ukryta na severozápadě země v zátoce Guanacaste a na pláži Playa Danta.

luxusni-hotel-casa-chameleon

Resort se rozkládá na 1000 akrech a je z jedné strany chráněn majestátným lesem, kdežto z druhé strany vás obklopuje šumivý Pacifický oceán. Perfektní kombinace pro úkryt před okolním světem.

Casa Chameleon nabídne 21 privátních vil, každou se soukromým bazénem a terasou pro sledování západu slunce nad oceánem. Veškeré vybavení je moderní minimalistického designu s mírným vlivem původních kolonií. Těšit se tak můžete na velkou postel velikosti „king size“, plně vybavený minibar s místními specialitami pro dokreslení té správné atmosféry nebo třeba bezplatné wifi.

luxusni-dovolena-kostarika-casa-chameleon

Pokud opustíte svojí soukromou vilku a podíváte se po resortu, najdete nekonečný bazén na převisu s úžasným výhledem na oceán. Je jedno jestli právě budete v přilehlé restauraci Sentido Norte nebo v nekonečném bazénu, dokonalý západ slunce který si zde vychutnáte určitě jen tak nezapomenete.

Pláže a teplá voda oceánu tvoří skvělé podmínky pro šnorchlování, plavání nebo třeba pro jízdu na kajaku. Většina hostů však také vítá možnost prozkoumávání přilehlého lesa ať už pěšky, na kole nebo na hřbetu koní. Nic vám však nezabrání zajít si do přilehlého města Las Catalinas a objevit kouzlo bohaté kostarické kultury.

dovolena-kostarika-casa-chameleon

Pro obzvláště unavené návštěvníky je připraveno zajímavé SPA menu, kde vás čekají masáž, zábaly a jiné procedury pro očištění těla i mysli.

Rezervaci ubytování Casa Chameleon Las Catalinas provedete přes Booking.com. Ceny privátních vil začínají na 8 000 Kč za noc.

casa-chameleon-hotel-v-kostarice luxusni-resort-casa-chameleon-kostarika luxusni-hotel-v-kostarice-casa-chameleon kostarika-a-luxusni-resort-casa-chameleon casa-chameleon-luxusni-ubytovani-v-kostarice luxusni-ubytovani-kostarika-casa-chameleon zapad-slunce-casa-chameleon casa-chameleon-las-catalinas

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář