Breitling Colt Chronograph Automatic

Švýcarský výrobce Breitling se rozhodl inovovat svojí modelovou řadu Colt a „obléknout“ ji tak do nového moderního hávu. První modely hodinek Colt byly vyráběny již v roce 1980 a byly určeny primárně pro ozbrojené složky. Ty potřebovaly vysoce odolné hodinky s jednoduchými ukazateli a rychlou možností nastavení časové hodnoty.

Nové hodinky Breitling Colt Chronograph Automatic jsou vyráběný z nerezové oceli s pouzdrem o průměru 44 milimetrů a jemným vyleštěním jako povrchovou úpravou. Safírové sklíčko má antireflexní povlak z každé strany a voděodolnost hodinek je do hloubky 200 metrů.

Uvnitř hodinek nalezneme švýcarský automatický strojek Breitling 13 s 25 drahokamy, frekvencí 28 800 kmitů za hodinu a výkonovou rezervou 42 hodin. Chronometr je certifikovaný, takže se na přesnost můžete spolehnout. Ciferník je k dispozici v několika barevných kombinacích – Mariner Blue, Volcano Black nebo Stratus Silver. Luminiscenční indexy i ručičky zajistí skvělou viditelnost ve večerních hodinách.

Novinkou jsou doplňky v podobě řemínků. Dříve byl k dispozici pouze řemínek z nerezové oceli, dnes se k němu přidávají kožené řemínky v  pěti barevných odstínech, gumové řemínky „Ocean Racer“ a gumové řemínky vhodné nejen pro potápění „Diver Pro“.

Breitling Colt Chronograph Automatic si můžete prohlédnout na nadcházejícím veletrhu BaselWorld 2015, který začíná tento čtvrtek v Ženevě.

Hodinky breitling colt Breitling Colt hodinky

Breitling Colt - Chronograph Automatic Breitling - Colt Chronograph Automatic Luxusni hodinky Breitling Colt Breitling Colt Chronograph Automatic

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář