Breitling Colt Chronograph Automatic

Švýcarský výrobce Breitling se rozhodl inovovat svojí modelovou řadu Colt a „obléknout“ ji tak do nového moderního hávu. První modely hodinek Colt byly vyráběny již v roce 1980 a byly určeny primárně pro ozbrojené složky. Ty potřebovaly vysoce odolné hodinky s jednoduchými ukazateli a rychlou možností nastavení časové hodnoty.

Nové hodinky Breitling Colt Chronograph Automatic jsou vyráběný z nerezové oceli s pouzdrem o průměru 44 milimetrů a jemným vyleštěním jako povrchovou úpravou. Safírové sklíčko má antireflexní povlak z každé strany a voděodolnost hodinek je do hloubky 200 metrů.

Uvnitř hodinek nalezneme švýcarský automatický strojek Breitling 13 s 25 drahokamy, frekvencí 28 800 kmitů za hodinu a výkonovou rezervou 42 hodin. Chronometr je certifikovaný, takže se na přesnost můžete spolehnout. Ciferník je k dispozici v několika barevných kombinacích – Mariner Blue, Volcano Black nebo Stratus Silver. Luminiscenční indexy i ručičky zajistí skvělou viditelnost ve večerních hodinách.

Novinkou jsou doplňky v podobě řemínků. Dříve byl k dispozici pouze řemínek z nerezové oceli, dnes se k němu přidávají kožené řemínky v  pěti barevných odstínech, gumové řemínky „Ocean Racer“ a gumové řemínky vhodné nejen pro potápění „Diver Pro“.

Breitling Colt Chronograph Automatic si můžete prohlédnout na nadcházejícím veletrhu BaselWorld 2015, který začíná tento čtvrtek v Ženevě.

Hodinky breitling colt Breitling Colt hodinky

Breitling Colt - Chronograph Automatic Breitling - Colt Chronograph Automatic Luxusni hodinky Breitling Colt Breitling Colt Chronograph Automatic

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář