Breitling B55 Connected – chytré hodinky od Breitlingu

Dlouholetí hodináři specializující se na klasické hodinky mají rádi tradice a vstupy na nové trhy jsou pro ně částečně velkou neznámou. Nicméně jak ukazuje čas, tak obliba „wearables“ a chytrých hodinek stoupá, takže i zde je žádoucí aby měli značky své želízko v ohni. A Breitling B55 Connected nabídnou spojení toho nejlepšího z obou světů.

Stejně jako většina ostatních smartwatch je i zde kladen důraz na propojení s chytrým telefonem. Zde se pojí kouzlo elegance a profesionálního zpracování společnosti Breitling s moderními funkcemi, ke kterým lze přistupovat přes mobilní aplikaci. Přes Vás mobilní telefon tak můžete v hodinkách nastavit čas alarmu, přepínat časová pásma, aktivovat noční režim, či upravovat a kontrolovat samotný chod hodinek.

Breitling B55 Connected

A jelikož je společnost Breitling známa především díky své reputaci v letovém průmyslu, naleznete i zde letové funkce. Můžete nastavit čas mise, odpočet/připočet ke zvolenému času, zobrazit elektronický otáčkoměr nebo nahrát údaje o letu jako je čas a datum vzletu nebo přistání.

Veškeré chytré funkce a srdce hodinek naleznete v titanovém pouzdře o průměru 46 milimetrů a s černou povrchovou úpravou na bázi uhlíkových vláken. Vypouklé safírové sklo pak překryje stylovou kombinaci analogového a digitálního (duální LCD panel) ciferníku. Design přístroje vychází z konstrukce modelu Breitling Cockpit B50 a je osazen upraveným strojkem B55 SuperQuartz™.

Cena nebyla zveřejněna, ale předpokládáme, že během veletrhu BaselWorld 2015 se dozvíme veškeré podrobnosti.


smartwatch Breitling B55 Connected Breitling B55 Connected smartwatch Chytré hodinky od Breitlingu – Breitling B55 Connected

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář