Bottega Veneta – Intrecciato Nappa Slip-On Sneakers

Tenisky již dlouho dobu, dobývají svět módy. A nyní tato decentní sportovní obuv získala na popularitě i v segmentu luxusního zboží a služeb. Na této vlně, se také veze značka Bottega Veneta s novou modelovou řadou pro ženy – Intrecciato Nappa Slip-On Sneakers.

Nazouvací tenisky od luxusního italského designéra, jsou řemeslným zpracováním, vysokou kvalitou materiálu a inspirací z pánské kolekce, tím pravým luxusním doplňkem. Pro podtržení individuality každé ženy jsou k dispozici pouze dvě barevné varianty – bílé a černé.Luxusni tesiky - Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker

Tyto luxusní tenisky se skládají z hladké kůže Nappa s motivem intrecciato, doplněné obšitím, texturovanou gumovou základnou a logem značky. Díky tomu je lze nosit s citem ke kostýmkům, sukním, šatům nebo jinému oblečení z Vašeho šatníku.

Cena za pár činí 680 dolarů (necelých 14 000 Kč) a lze jej zakoupit přímo na stránkách BottegaVeneta.com nebo prostřednictvím butiků značky.

Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker_5 Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker_2 Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker_3 Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker_4 Bottega_veneta_Intrecciato_Nappa_Slip-On_Sneaker_1

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář