BMW Cruise M Limited Edition – exkluzivní kolo německé automobilky

BMW M2 Coupe patří v dnešní době mezi jedno z nejvíce žádaných sportovních vozidel na trhu. A tak není překvapením, že se Bavorská automobilka rozhodla rozšířit svojí nabídku doplňků o další kousek. Tentokrát jde o jízdní kolo BMW Cruise M Limited Edition které vznikne v nákladu pouhých 1 500 kusů a stane se součástí nové kolekce Spring 2016. Mírnou exkluzivitu dodává nejen inspirace vozem BMW M2, ale také cena, která je nastavena na 1 400 euro (cca 39 000 Kč).

Jizdni kolo BMW Cruise M Limited Edition

Obavy z kvality jízdního kola od automobilky BMW jsou zbytečné. BMW totiž vyrábí jízdní kola více než 60 let (což málo kdo ví) a spolupracuje s těmi nejlepšími experty. Ostatně je to vidět i na automobilech divize M, kde jen těžko nachází ve stejném odvětví konkurenci.

Jízdní kolo BMW Cruise - M Limited Edition

Nové jízdní kolo BMW Cruise M Limited Edition má hliníkový rám stylu „bull-neck“ zpracovaný hydraulickým tvářením a hydraulický brzdový systém na předním i zadním kole. Lakování je stejné jako u automobilu BMW M2, tedy modrá metalíza odstín Long Beach Blue. Kola jsou 28 palcová a o převody se postará přehazovačka značky Shimano s třiceti rychlostmi.

Jizdni kolo - BMW Cruise M Limited Edition Jízdní kolo BMW Cruise M Limited Edition

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář