Black Astrum – Nejdražší vizitky na světě

Pokud si myslíte, že vizitkou můžete jen poskytnout Vaše kontaktní informace, jste na omylu. S cílem zasáhnout tu nejmovitější klientelu, společnost Black Astrum zahájila výrobu a prodej vizitek řady „Signature Card“. Jedná se o luxusní vizitky na zakázku, pokryté diamanty a drahými kovy. Tyto luxusní vizitky jsou vyráběny s přesností švýcarských hodinářů a zdobeny diamanty nejvyšší kvality. Výroba vizitek je směsí moderních ale i tradičních metod a proto je výsledek tak ohromující.

Elegantní vizitky jsou vyráběny na zakázku podle návrhářů společnosti a dle požadavků klienta. Původně byly tyto luxusní vizitky vyrobeny jako serie pro jednu bohatou rodinu ze Středního východu. Společnost Black Astrum se však rozhodla nabídnout tyto služby ještě několika málo vyvoleným.

„Signature Card umožňuje naším členům vyjádřit skutečnou jedinečnost, unikátním způsobem“ – řekl Sufian Khawaja, ředitel konceptů společnosti Black Astrum. Ačkoliv je každý design přesně na míru klienta, zpravidla obsahuje sada vizitek i více než 30 karátů. „Měli jsme několik dotazů od Amerických celebrit a mezinárodních obchodníků, ale naše karty jsou pouze na pozvání. Odráží naší touhu, aby sloužily jen skutečně prémiovým jedincům“ – dodal Khawaja.

Průměrná prodejní cena za kartu se pohybuje kolem 1 200 € (zhruba 31 000 Kč) a jsou prodávané v sadách po 25, 50 a 100 kusech.

Detaily naleznete na stránkách výrobce BlackAstrum.com

 

Black Astrum Signature Card 1 Black Astrum Signature Card 2 Black Astrum Signature Card 3 Black Astrum Signature Card

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář