Bentley Continental a Barnato

Bentley oslavuje zahájení jarní sezóny, novou řadou barevných kabelek pro dámy. Nová kolekce Bentley kabelek, bude představena v Ženevě, na autosalónu Geneva Motor Show. Luxusní doplňky a nové barevné varianty tak rozhodně rozšíří styl haute couture.

Oslava pomocí „čistých“ barev, se týká pouze dvou modelů kabelek – Continental a Barnato.
Koncepty rafinovaného luxusu se inspirovali modelem Special Ivory, který vycházel z Bentley Continental 1952 R-Type.
Kabelka Barnato je nyní nabízena v odstínu Imperial Blue s venkovními lněnými kapsičkami. Lněný vnitřek kabelky taktéž v barvě Imperial Blue, představuje luxus a vytříbenost v harmonii s výhledem na moře, jachtingem a jiným trávením volného času.

Bentley Continental a Barnato new2

Klasické historické barvy jsou Dragon Red vycházející z modelu Continental GT V8 a samozřejmě Cumbrian Green. Ta pochází z proslulého modelu Bentley Blower a napodobuje tradiční design roku 1930, hladkou, zdobenou kůži.
Další barevné kombinace byly vytvořeny z aktuální barevné palety společnosti Bentley. Odrážejí tak celou škálu globálních, společenských a kulturních hodnot a definic luxusu.

Bentley Continental a Barnato new1 Bentley Continental a Barnato new4 Bentley Continental a Barnato new5 Bentley Continental a Barnato new8 Bentley Continental a Barnato new6 Bentley Continental a Barnato new7 Bentley Continental a Barnato new3

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář