Bellperre Phone Unique

Speciální služba Phone Unique od společnosti Bellperre Vám dovoluje vytvořit opravdu luxusní mobilní telefon, který nemá nikdo jiný na světě. Telefony jsou vyráběny ve společnosti Bellperre v Amsterodamu a dodávány zákazníkům z celého světa. Vzhledem k výrazně širokému portfoliu doplňků, materiálů, komponentů a finálních úprav, může Váš telefon vypadat přesně tak, jak jste si vždy přáli. Můžete si vybrat tělo z černé matné oceli s jemně zaoblenými rohy kvůli nenápadnosti, nebo naopak růžovou kůži z aligátora v kombinaci s růžovým zlatem.

K dispozici jsou hladké nebo jemně broušené lesklé a matné kovy, stříbro, 18 karátové růžové zlato nebo 24 karátové žluté zlato. Textury kůže můžete vybírat ze vzorníku více než 125 typů v několika barevných kombinacích. Design celého zařízení podkreslíte volbou drahokamů, které jsou taktéž v nabídce – brilianty v čiré nebo růžové barvě, rubíny, ametysty, spinely a safíry.

bellperre phone unique

Že se Vám nechce do Amsterodamu? Nevadí, na webových stránkách společnosti Bellperre.com můžete využít jejich online konfigurátor a vytvořit si tak luxusní telefon přímo z Vašeho počítače. Všechny telefony jsou vyráběny ručně s maximální precizností a společnost je schopna telefon vyrobit a dodat zdarma na jakoukoliv adresu na světě do tří týdnů. Další nespornou výhodou je přizpůsobení telefonu do více než 80 jazykových mutací, včetně možnosti tlačítek potištěných cyrilicí nebo arabštinou.

Bellperre oznámilo, že budou jejich luxusní telefony vybaveny systémy Android, jakmile připraví další nadstandartní služby pro svou klientelu. Ačkoliv dotykové telefony lámou rekordní hranice prodejů po celém světě, určitý stabilní podíl však ukazuje, že klasické tlačítkové telefony mají na trhu stále své místo. Vybaveností nezůstává Bellperre o nic více pozadu, ať už je to díky GPS, možnosti přehrávat video, připojením do čtyř pásem sítí (Quad Band), potlačením šumu a dalším funkcím. Společnost se také u svého telefonu zaměřuje namísto různých notifikací a „feedů“ ze sociálních sítí, na délku výdrže baterie a kvalitu hovoru.

bellperre phone unique 4

Malé rozměry, hardwarová klávesnice, kvalitní stereo reproduktory, vysoká vydrž telefonu, snadné ovládání a minimální radiační záření.
„Nový intuitivní design Bellperre Phone Unique umožňuje vytvořit lidem produkt, na základě jejich vlastního osobního vkusu.“

Bellperre telefony využívá těch nejlepší materiálů jako: nerezová ocel třídy 316L, nepoškrabatelné safírové sklo, exotické kůže, 18 a 24 karátové zlato, nejlepší dřevo a diamanty.
Exotické kůže pochází z nejušlechtilejších evropských koželužen a můžete vybírat z pravého krokodýla, lišky, žraloka, pštrosa, býka nebo hada.

Společnost funguje od roku 2005, s cílem navrhovat specifické mobilní telefony, které odrážejí nadčasový evropský design a módní způsob života. Na trhu mezi spousty výrobců dominuje Bellperre tím, že nabízí high-end produkty s neomezenými možnostmi přizpůsobení které získala v segmentu výrobu luxusních telefonů. Pro společnosti které chtějí vytvořit vlastní řadu luxusních telefonů, nabízí Bellperre servis inženýrského a designového studia jako třetí strany.

bellperre phone unique 1 bellperre phone unique 3 bellperre phone unique 2 bellperre phone unique

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář