Baynan Tree Seychelles – zhmotnění relaxace

Na jihozápadním pobřeží idylického ostrova Mahé, který spadá pod Seychely, svádí luxusní hotel rekreanty a novomanželé na svatební cestě. Při zachování krásné koloniální architektury, se může rezort pochlubit 60 stylovými vilkami na pobřeží.

Úžasné restaurace, které Vám dají nahlédnout do světové i tamní kuchyně, nádherný „nekonečný“ bazén s výhledem na třpytivý indický oceán a několika cenami oceněné lázně. Využijte široké nabídky vynikajících masáži a procedur, abyste nabrali sílu pro další den.
K dispozici je také tenisový kurt, fitness, šnórchlování, kanoistika nebo cvičení jógy pod vedením instruktora na pláži.

Je to přesně to místo, kde můžete uniknout od reality plné nepříjemných záležitostí a stresu.

Ceny začínají od 21 000 Kč za noc mimo sezónu.
Za tuto cenu můžete bydlet v nejmenší 97m2 klimatizované vile, s vlastním bazénem, tv, klimatizací, terasou a výhledem na oceán.

Více informací získáte a případnou rezervaci, provedete na stránkách Booking.com.

htp://www.cypertandleong.com Banyan Tree Seychelles 2 Banyan Tree Seychelles 3 Banyan Tree Seychelles 4 Banyan Tree Seychelles 5 Banyan Tree Seychelles 6 Banyan Tree Seychelles 7 Banyan Tree Seychelles 8 Banyan Tree Seychelles 9 Banyan Tree Seychelles 10 Banyan Tree Seychelles 11 Banyan Tree Seychelles 12 Banyan Tree Seychelles 13

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář